Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две жени на лаф в кафето. Едната разправя: -Вчера се прибирам и гледам моя гол в кухнята и лъска чекии. Че като се засилих от вратата на бегом с обувките и му го налапах целия! -Ти си била много страстна ма! -Да бе страстна , по-добре в устата , отколкото после да чистя цялата кухня!
Семейни 3,631 прегледа
Следващ →

Още вицове

Трябва да има във Фейсбук статус: "Обвързан/женен за/______докато изневерява с/________& прави секс с/________& казва, че обича__________ . Ощи ми разпраяй Ганке, как Манол ти ‘зниверил. Ужким мяза кату смахнат, па какъф мръсник йе бил! С Донка, дету е дибела! У лице кът мастодонт! (Или яс съм хухавела или той е идиот!) Тя мириши на кокошки. И на лук и на оцеть! (Мъжовите нямат прошка ни отзаде, ни утпрет!) А ма! Толкуз ли си проста, ти си патка да търпиш. Я да идиш да си легниш с някуй готен селски пич! Утначалу ша ти пука, мижаш, лягаш и мъльчиш! После мой да ти хареше. И отново ша въриш. Струва ли си да затриваш толькуз женскъ красута, зарад някуй си пикливец! Стига де.(Нидей рива!) Тъй напук ша им са туряш. А Манол ши гу кълнеш. Мъж ъм! Фсе е прекатурен. (ма куга ша разбиреш) Ся ви’нага успукой са. Ша та водя да купайм. После ша му върниш двойну. И с Марин и със Иван. Англичанин в български хотел се обажда на рецепцията: - Two tea to room two two. На което рецепционистката отговаря: - Тарам, тарам.... Две деца питат майка си: - Мамо, какво искаш за 8-ми март? - Нищо, само две добри деца. - Ура ,ще си имаме братя и сестри! По-добре тения, отколкото пълна липса на вътрешен живот.