Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Попитали един лекар: - Как най-кратко можете да опишете отношенията между психиатрите и душевно болните? - Невротикът строи въздушни кули, душевно болният живее в тези кули, а психиатърът прибира наема!
Семейни 3,076 прегледа
Следващ →

Още вицове

Eдна жена пита мъжа си: - Скъпи ти би ли ме продал, както правят някои племена? - Не скъпа, аз бих те дал безплатно! Войник трябвало да скача с парашут пред комисия. Понеже се бил скатавал през цялото време, той не знаел как се скача. Решил пак да се скатае, бутнал някой лев на пилота на самолета и се договорили оня да пусне с парашута едно чучело, което да падне в едни храсти. Войникът щял да чака в храстите и като паднело чучелото, щял да му вземе парашута, все едно той е скочил. В деня на изпита самолетът излита. На определеното място пилотът пуска чучелото. Да ама като нямало кой да дръпне ръчката за отваряне на парашута, той не се отворил и чучелото се сринало в храстите. Цялата комисия изпаднала в паника, към храсталаците се юрнали лекари, санитари и всички, които присъствали. Преди да стигнат до тях, обаче храстите се разтворили и от там излязал нашия човек. Изтупал прахоляка от униформата и казал: - Кво става с тая армия бе, кви са тия парашути дето не се отварят. Да се изпотрепаме всичките ли искате… Оригиналът на Властелина на пръстените бил с Чък Норис вместо Фродо. Книгата била 5 страници дълга - Чък Норис пребил Саурон и цялата му армия по средата на първа глава. - Ало, полиция! Елате веднага! Обрали са ми колата! - Какво са ви взели? - Всичко! И касетофона, и таблото, даже кормилото и педалите! - Добре, пращаме патрул. След десет минути: - Ало, полиция! - Какво? - Може да не идвате. Бил съм седнал на задната седалка. Един мъж умрял. Но не щеш ли след има, няма 5 минути - възкръснал. Казал: - Господ направи изключение за мен: показа ми и рая и ада.. - Е, и как е в ада?! - Там бях за кратко, имаше една безкрайна маса с ястия (аз не бях гладен, но въпреки това ми потекоха лигите) а зад масата стоят грешниците и умират от глад.. - И нищо ли не могат да вземат? - Могат. - А какво тогава?! - Ръцете им не могат да се свиват в лактите. Така ги измъчват.. - Да... а в рая как е? - Там също има безкрайна маса с ястия и на нея стоят хора и на тях ръцете им не се свиват в лактите.. - И какво, те също ли стоят гладни?! - Не, те се хранят един друг.