Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Ако бебетата пишеха по форуми… какви ли биха били заглавията? “Опитват се да ме хранят с цветно зеле: как да реагирам?” “Не съм акал само от два дни, как да се спася от тръбичката, “Дуфалак”-а, и т.н.?” “SOS! Мама спи през цялата нощ!” “Не ми дават да късам тапетите!!!” “Как да се промъкна до котката?” “Поход в поликлиниката. Писна ми!!!” “Не дават да разхвърлям котешката тоалетна: реакция?” “Слагат ме да спя в 9 вечерта. Как да се борим с това?”
Разни 2,420 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Как се чувствате? - пита лекар пациента си. - Много по-добре, докторе. Лекарството, което ми предписахте, много ми помогна. Пък и аз стриктно спазвах указанията, написани на етикета. - А какво е написано там? - Шишенцето да се държи плътно затворено. На пазара: - Колко са доматите? - Не знам, не съм ги броил. Секретарката се облива в горчиви сълзи. Шефът, съчувствено: - Какво има? - Ей сегичка ми се обадиха, че мама е починала! - Съболезнования, скъпа. Ако искате, идете си у дома, днес ще се оправим без вашата помощ! - Не, благодаря, много сте любезен, но ще остана. След час шефът минава да види как е секретарката. Тя плаче истерично. - Сега пък какво? - Чух се със сестра си! Можете ли да си представите - и нейната майка е умряла днес! Затворен кръг. Живееш - припива ти се. Пийнеш - приживява ти се... Не се мъчи да измисляш: казвай без страх истината! Хората така са свикнали да лъжат, че никой няма да ти повярва.