Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Ако бебетата пишеха по форуми… какви ли биха били заглавията? “Опитват се да ме хранят с цветно зеле: как да реагирам?” “Не съм акал само от два дни, как да се спася от тръбичката, “Дуфалак”-а, и т.н.?” “SOS! Мама спи през цялата нощ!” “Не ми дават да късам тапетите!!!” “Как да се промъкна до котката?” “Поход в поликлиниката. Писна ми!!!” “Не дават да разхвърлям котешката тоалетна: реакция?” “Слагат ме да спя в 9 вечерта. Как да се борим с това?”
Разни 2,421 прегледа
Следващ →

Още вицове