Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Знаете ли защо когато се събуди жена си потрива очите? - Щото няма топки да си ги почеше...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Оплакал се Сталин на Ленин: - Винаги го дигам като сърп, никога като чук.
Любими Герои
03.10.2017
7,647 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Бил ли си някога свидетел на железопътно проишествие? - Да, веднъж в един тунел. Тогава вместо девойката, целунах баща й.
"Социологическите изследвания показват, че всички, които седнат върху таралеж, веднага започват да мислят за задниците си и никой не се сеща за таралежа."
Последното писмо на щастието: Това е невероятно!!! Изпрати това съобщение на пет човека за 3 минути и...НИЩО НЯМА ДА СТАНЕ! Вече опитах два пъти и НИЩО не стана! Абсолютно НИЩО! Това наистина работи! Изпратете това на още някой, повече хора трябва да знаят! Изпратете го на всички ваши приятели: Ако 0 пъти се върне, нямате глупави приятели. Ако 3 пъти се върне, бързичко ги изтрийте от контактите си! Ако 5 пъти се върне, значи имаш доста глупаци в контактите си. Ако 10 и повече пъти се върне, нещата с теб и твоите приятели не са никак добре!
Три съседни магазина на улицата. Собственика на левия окачил табела: "При нас са най- ниските цени!". Собственика на десния окачил табела: "При нас са най- качествените стоки!". Собственика на средния мислил, мислил и окачил табела: "Тук е главния вход!".
Интересно дали в нощта преди края на света ще има телевизионно поздравление на президента?