Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Лисицата си вървяла из гората. По едно време среща някой и вика: - Здрасти, бухльо - Да, ама аз не съм бухльо - Ъ, ами к`во си тогава? - Аз съм мишльо!!! - Ами що са ти толкова големи очите? - Защото акам!
Животни 3,069 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отиват трима приятели за риба и вечерта си лягат в палатката. На сутринта единия казва: - А бе цяла вечер сънувам, че ми правят чикия! Тогава втория добава: - А бе и аз цяла вечер само това сънувам!? Третия стоял и накрая казал: - А аз цяла вечер сънувам, че карам ски и снега ме пръска в лицето! Поради това, че блондинките се славили с ограничеността си, те самите решили да разсеят този слух, като публично задават въпроси на най-умната между тях. И такааа извикали на един площад учител, който да препитва разни въпроси ... събрали са се всички блондинки на площада и започнал изпита. Излиза избранницата и учителя започнал да и задава въпросите: - Колко прави 2+2 - 5 ... цялата публика започнала да вика - Още един шанс, Още един шанс. Той се смилил: - Колко прави 3+3 - 7 ... цялата публика започнала да вика - Още един шанс, Още един шанс. Той пак се смили и казал - За последно питам - Колко прави 5+5 - 10 и... ЦЯЛАТА ПУБЛИКА ВИКАЛА - ОЩЕ ЕДИН ШАНС, ОЩЕ ЕДИН ШАНС. Звъни телефон в един офис. Вдига секретарката: - Ало! От другата страна на жицата се чува гласа на жената на шефа: - Ало, госпожице, искам да говоря със съпруга си! - Ох, знаете ли, шефът току що излезе, ох влезе, ох пак излезе, ах отново влезе, ой пак излезе..... Садист и мазохист били съкилийници в затвора. Един ден мазохиста казва на садиста: - Ей, ти нали си мазохист? - Да. Е, и? - Ами аз искам да ме накараш да ме боли, ама много да ме боли. Садиста се замислил и казал: - Нямааа… - Осъждате се на глоба от 50 000 лева. надявам се това да ви откаже от манията да разбивате телефонни апарати. - Разбрано, гражданино съдия. Кажете, може ли да платя глобата с монети?