Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Как се наричат вицовете на Иво Сиромахов? ЦИТАТИ!
Бисери 3,186 прегледа
Следващ →

Още вицове

Кенгуруто: - Да имам две деца не ми е по джоба... Един ахмак много харесвал съседката си. Всяка сутрин, като минавал под терасата й, я гледал и му теквали лигите, но не знаел как да си поиска. Една вечер, в кръчмата, негов приятел го попитал: - Кво стаа бе пич? - Мноо съм мераклия на съседката, ама не знам как да си направя устата. Луд съм полудял. - А, лесна работа. За да ти върже трябва да се направиш на интересен. - Да ама как? Отворения му приятел го светнал: - Вземи един кон, боядисай го зелен, мини с коня под нейната тераса и тя ще ти каже: "КЪДЕ СИ ТРЪГНАЛ С ТОЯ КОН ЗЕЛЕН", а ти ще отговориш: "ХАЙДЕ ДА СЕ НАЕБЕМ" Ахмака светнал от кеф, взел един кон, боядисал го зелен и на сутринта минал под терасата на гаджето, но то като го видяло му казало: - Абе ела най-накрая да се наебем! А нашия: - А аз къде съм тръгнал с тоя кон зелен. Когато бях 6-ти клас, бях влюбен в своята учителка. Веднъж й подарих ябълка и тя ме целуна по бузата. На другия ден й занесох една диня. - Скъпи, ти съвсем не ме забелязваш! - Как да не те забелязвам? Я се отдръпни от телевизора! Две блондинки си говорят: - Знаеш ли Тина родила близнаци. - Така ли? А какви са - едноячни или двуячни? - Абе незнам, ама едното е двуячно, а другото е момиче.