Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
По повод изказването на ББ: "Във всяко сако бъркам и вадя лентички, като фокусник съм" Българската Психиатрична Асоциация отказа да коментира.
Политически 3,458 прегледа
Следващ →

Още вицове

Урок. Учителката задава гатанка: - Деца, какво е това - дървено, на четири крака, на него се яде, чете, пише? Петърчо: - Маса! - Браво Петърчо. Сега вие измислете една гатанка. Иванчо: - Какво е това от три букви, мокро и хлъзгаво, когато отпред капе и средната буква е У? Учителката: - Марш навън и утре с баща ти тук! - Ама госпожо, това е душ, а не това, което си мислите... Мъж се прибира вкъщи и казва на жена си: -Днес се прибрах като светкавица! -Как, толкова бърз?! -Не, на зиг-заг! Японец подарил един часовник на Бай Ганьо. А той в отплата му подарил един супер модерен часовник, който показвал абсолютно всичко, дори колко косъма има на задника. Обаче, за беда часовника се прецакал. Японецът ходил на какви ли не майстори, но те не могли да го оправят. И той решил да му го върне. Върнал му той часовника и му казал, че не бачка. Бай Ганьо погледнал с една лупа и извадил с една пинсета нещо черничко и сложил друго, като му казал: - Абе, то нищо му нямаше, само мравката, дето слага въглища беше умряла. В студентския стол: - Две втори за мен. - А не искаш ли корен от минус две? - Как правят секс хлебарките? - Трудно и бавно.