Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Полет от Париж за София, пътниците спокойно пийвали питиета, когато самолетът започнал да пада. Настанала паника, всички са разтичали, и се вайкали, само Иванчо седял спокоен, пийвал си и гледал през илюминатора. - Иване как може да си такъв спокоен, самолета пада- провикнала се в ухото му Мария - Е, и... - отегчено отвърнал Иван - Как е, и, ами ще падне и ще се разбие на хиляди парчета, погледни на каква височина сме. - Да пада,... да не е на баща ми, кво ми дреме за някакъв самолет.
Иванчо и Марийка 3,223 прегледа
Следващ →

Още вицове

Катастрофира камион с яйца. Пристига полицаят, разбира каква е работата и звъни в бърза помощ… - Ало, бърза помощ ли е? - Да, какъв е инцидента? - Ами тука един е катастрофирал и си строшил яйцата… - Да, а органа как е? - Ъъъъ, органа е на телефона. Ще създам мъж и жена и ще сложа първороден грях на цялото им потомство. След това ще забременя една жена, със себе си като нейното дете, за да се родя в човешка форма. Веднъж жив, ще се убия като жертва към себе си. За да ги избавя от греха, който аз им дадох. Та Да!!! Господ Бог - господар на логиката съвсем от началото на дните. "На Коледа стават чудеса!" -каза Дядо Коледа, надявайки се на тринадесета заплата. Обява в селския вестник: Продавам вратовръзка, възелът вече е готов! Имало едно време един дядо, който се казвал Онаний. Дошло му време да умира и той събрал роднините си. Почнал да им говори : - Умря Ленин - умря и ленинизмът ... Умря Сталин - умря и сталинизмът ... Всички го прекъсват в хор : - Дядо, не умирай!