Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- За какво мислите, поручик? - За това, за което и вие, Наташа. - Ама долно съзнание имате наистина!
Любими Герои 3,649 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жена отишла при личния си лекар, защото се безпокояла, че нощем подмокря леглото. Докторътй задал обичайните въпроси, после й казал да застане зад паравана и да се съблече. Тя се изненадала, но се подчинила. Когато се съблякла, лекарят я помолил да застане с ръце отпред с лице към голямо огледало. Жената не разбирала защо я кара да го прави, но била готова на всичко, за да се излекува. После докторът й казал да се разкрачи, проврял глава между бедрата й и опрял брадичката си върху интимните й части. - Да, да - измърморил той. - Да, ясно. Добре, сега бихте ли се облякли, моля? След като се облякла, докторът й казал да седне и я осведомил, че се подмокряла, защото преди лягане пиела много вода. Жената се озадачила. - Тогава за какво бяха всички ония упражнения пред огледалото? - А, това ли? Просто исках да видя дали ще ми отива брада. Купувачът: - "Подбрани яйца". А от къде са подбрани? Продавачът: - От кокошките, разбира се. - А те не се ли съпротивляват? - Тези, които се съпротивляват, се продават на съседния щанд. Вечнозелени са само доларите. Финал на дискусия относно девственността. Последни фундаментални изводи: 1. Девственността е съкровище. 2. Същата трябва да се пази, като зеницата на окото. 3. Как - дискутиращите девственници не намерили решение, защото ключовете на съкровището висят окачени на чуждо място - респективно в гащите на мъжете и затова на този етап предмета на дискусията не може да се опази... Кара си Цанко Мутрето по магистралата, зарадван че си е купил ново Порше и в един момент някакъв раздрънкан Трабант задминава лъскавата му кола. Вбесен Цанко настъпва докрай Поршето, вдига 360 км и с мъки едва достига Трабанта. Засича го и спира. - Абе, пишлеменце, за к`во само се състезаваме, да ни гледат борчетата по селата? - О! Ние състезаваме ли се? Тогава да смена на 3-та...