Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един фотограф е на гости и използва случая да покаже някои свои снимки. Домакинята, разглеждайки снимките възкликнала: - Колко хубави фотографии! Сигурно има много скъп фотоапарат! Фотографът нищо не отговорил, но на тръгване казал: - Благодаря, вечерята беше великолепна! Сигурно имате много скъпи тенджери и тигани!
Професионални 2,907 прегледа
Следващ →

Още вицове

Служител в крематориума кихнал на работа и сега не знае кой къде е. ИЗ ПИСМА ДО ЕДИН ЖЕНСКИ ВЕСТНИК "Какво трябва да прави мъжът, когато жената изпитва оргазъм?" "Мъжете много добре се приспособяват. Идват, ядат, гледат телевизия, прелистват вестник и - спят. А ти тичаш като магаре насам-натам." "Обичам жена си, затова й изневерявам рядко." "В една книга прочетох, че жената трябва да знае мястото, където се намира еректалния център на мъжа. А как да го намеря - за това нито дума." "Много ми е интересно да разбера: Робинзон Крузо и Петкан, когато са били сами на острова какви са били - обратни или зоофили?" "Той отговаря на любовта ми със секс, но не от сърце." "Аз те обичам повече от живота, не случайно съм спала с тебе." "Предлагам вместо думата "кунилингус" да се употребява по-подходящата по звучене дума "лизинг". Двe мутри стоят в бара и гледат новините по телевизията. В момента върви репортаж за отчаян човек, който иска да се самоубие скачайки от 35 етаж. Първата мутра казва: - Тиква, а на бас, че тоя нема да скочи. - Аре! Хванали се на бас по 500 долара. След няколко минути човека скача от блока и се пребива. Първата мутра вади 500 долара и ги подава на другата. - Картоф, не мога да ги зема бе! Не е честно. Аз това го гледах по обедните новини. Тогава даваха същото и го видех тоя, че скача. - Абе, Тиква, то и аз го видях в обедните новини, че скача, ама отде да го знам, че е толко тъп да скочи втори път... В месарския магазин: - Много са мършави тия пилета бе! - Ами от Пловдив са! - Е да не са дошли пеша от Пловдив? На гърдите на пациент докаран в “Бърза помощ” е поставена бележка: “Докторе, това е обикновена епилепсия, а не апендисит. Апендиситът вече ми е махан три пъти.”