Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Млада жена казва на мъжа си: - Скъпи, изял си първата мусака, която съм сготвила в живота си. Утре ще сготвя пак. Хареса ли ти? Кажи ми! Моля! Кажи каквото и да е! Поне една дума! Поне дай признак на живот!
Семейни 3,201 прегледа
Следващ →

Още вицове

Срещат те Стиви Уондър и Орхан Мурат и единия казал: - Ехх от кога не сме се виждали. Една блондинка пътувала в автобус и прозорецът до нея бил отворен. Мъжът, който седял наблизо й казал: — Бихте ли затворили прозореца, навън е студено. Тя го погледнала и нищо не отговорила. След известно време мъжът казал отново: — Бихте ли затворили прозореца, навън вече е много студено. Блондинката пак го погледнала и пак нищо не казала. Мъжът се ядосал, станал и затворил прозореца.Тогава блондинката го попитала: — И какво сега? Навън стана ли по-топло? Юзер: - Я ми сложи новите драйверчета за новата ми видеокартичка. Windows: - А диск имаш ли си? Юзер: - Имам! Windows: - А какво трябва да кажеш? Юзер: - ОК. Windows: - Гледай си работата, а не ОК, не мога да намеря небходимите файлове! Юзер: - Ми ето ти ги. Windows: - Къде? Юзер: - Ми на диска. Windows: - На кой диск?! Юзер: - На B: . Windows: - Няма такъв диск. Юзер: - А защо под DOS има? Windows: - Това не е мой проблем. Юзер: - Добре де, как да си сложа драйверите? Windows: - Че за какво са ти, ти избщо нямаш видеокарта? Юзер: - Не може да бъде!!! Windows: - Сериозно ти говоря. Юзер: - А Soundblaster имам ли? Windows: - Ми-и-и и Soundblaster нямаш. Юзер: - А...ами какво имам тогава? Windows: - Джойстик имаш. Юзер: - Ами, никога не сам имал. Windows: - Аз по-добре виждам. Юзер: - Сериозно ли, а аз си мислех да си купувам. Windows: - Ето, виждаш ли! Какво ли би правил без МЕН! - Докторе, страдам от раздвоение на личността. Струва ми се, че не съм само аз, а че сме двама. - Нищо не разбирам! отвръща психиатърът. Повторете още веднъж. Само че този път не говорете и двамата едновременно. Последен в кампанията на Георги Първанов за втори мандат се включи Георги Първанов...уж.