Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Баща казва на малкия си син: - Мишо, излез навън да видиш дали чистачките на колата са на мястото си. Детето се прибира щастливо: - Спокойно, татко! Колата я няма, но чистачките са на тротоара!
Разни 1,685 прегледа
Следващ →

Още вицове

Алкохола - е като солта. Може, разбира се, без него. Но не е вкусно. Час по биология. Учителката задава въпрос: - Деца, искам да кажете според вас кое е най-сладкото нещо и да направите извод от това. Става едно дете и казва: - Най-сладкото нещо е медът. Той се събира от пчелите от всички цвтове, обработва се и е много полезен. Правя извод, че медът може да служи за лечение на болни хора. Така стават много деца и всяко казва своите съображения и изводи. Иванчо също вдига ръка, но като го знае какъв е учителката не го вдига. Но накрая е принудена да попита и него. - Най-сладкото нещо госпожо е сексът. - Мръсник - възмущава се учителката. - А от вашете реакция госпожо си правя извода, че вие или не сте правили секс или сте го правили с калпав мъж - обобщава Иванчо. В затвора в 1 килия седят циганин и болен от проиказа. На болния му паднала ръката и я метнал през решетките. На другия ден му паднал носа. И него през решетките. На 3-тия ден крака и докато го изхвърлял циганина казал: "Тахъй бате ти ноо харабийската се изнасяш от тука!" Внезапно появилия се вятър направи шотландската армия още по-плашеща. Обява: "Развалям на всеки доброто настроение, подробнности на телефон 0899 ХХХХХХ".