Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Независимо от това, колко ниско е паднал някой, грехът му може да бъде изкупен.
Бисери 3,198 прегледа
Следващ →

Още вицове

Защо наричат Евгени Минчев паркетен лъв, като той си е направо паркетна лъвица! Веднъж Господ извикал Бай Ганьо, Турчина и Американеца!Влизат те един по един при него и пръв е Турчина! Минава малко време, той излиза и реве! - Що ревеш бе? - Щото Господ каза, че ако не престанем с тия поробвания и убийства, ще натисне едно копче и държавата ни ще избухне! Втори влиза Американеца! Минава малко времв и той излиза и реве! - Що ревеш бе? - Щото Господ каза, че ако не престанем с тия лъжи и престъпления, ще натисне едно копче и държавата ни ще избухне! Последен влиза Бай Ганьо! Минава малко време, той излиза и хем реве, хем се хили! Хората го гледат учудено: - Що ревеш бе? - Щото Господ каза че ако не спрем с тия кражби, ще натисне едно копче и държавата ни ще избухне! - Добре, а що се хилиш бе? - Щот му свих копчето! Лекар акушер изражда жена, която трябва да роди близнаци. Първото бебе се появява без проблем. Лекарят го взема на ръце, шляпва го по дупето и то започва да плаче. Второто бебе, обаче, не се появява и не се появява. Минава час, минават два... Лекарят казва на сестрата: - Аз ще ида да обядвам, а ти стой тука и наблюдавай родилката. Веднага след излизането на доктора, сестрата забелязва малка ръчичка, която се подава от майката и й прави знак с пръст да се приближи. Приближава се тя, а оттам се подава малка главичка и пита шепнешком: - Лелче, оня садист, дето шамари децата по дупетата, тръгна ли си? Въведена е поправка в пенсионна реформа: всеки, който се задължи след пенсиониране да живее не повече от три години, ще му бъде увеличен размера на пенсията значително. Иванчо и Марийка били на воаяж из Африка, той на сафари, тя по магазини и музеи. Ама, нали си е шавливичка, изчукала се с едно негро. След като се върнали, нашата на третия месец усеща, че е бременна. Късно е за аборт, кво да прави? Почнала през ден да се оплаква на Иванчо: Всяка нощ сънувам страшен кошмар Иванчо,че раждам негър с две глави! Ужас! Доктори, психиатри, бременността върви нормално, той страшно притеснен за Марийка,тя всяка вечер сънува кошмарът! Идва ден за раждане, кара я нашият в родилното и чака в къщи. След няколко часа звъни телефона: -Съпругата Ви роди мъжко! -Браво, всичко нормално ли е? -Нормално е, само че има проблем! -Кво, да не роди негърче с две глави? -Не, нормално е детето.. -Оох, слава богу, няма проблем!