Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
10 неща, които не трябва да казвате на полицай, ако ви спре 1. Съжалявам, г-н полицай, не забелязах, че антирадарното ми устройство не е включено. 2. Знаете ли защо ме спряхте? Добре, поне един от нас знае. 3. Няма да оглеждате багажника, нали? 4. Опитвах се да следвам другите. Да, знам че наблизо няма коли. Виждате ли колко са напред! 5. Мислех, че полицаите трябва да сте в добро физическо състояние. 6. Полицаят казва: "Младежо, очите ви са зачервени, да не сте пили?" Вие отговаряте: "Г-н полицай, очите ви са изцъклени, да не сте яли понички?" 7. Ей, трябва да сте карали поне с 200, за да ме настигнете! Браво! 8. Това е чудесно! И при предишния полицай, който ме спря, се разминах само с предупреждение. 9. Не сте ли онзи от "Вилидж Пийпъл"? 10. Подръжте ми бирата, за да си намеря книжката.
Разни 2,102 прегледа
Следващ →

Още вицове

Върви си Марийка видимо в лошо настроение. Срещна я Иванчо: -Как си, Марийке? -Зле, Иванчо, много съм разстроена! -Да ти чукна две яйца да се застроиш? Ето, всички разправят - ксенофобия, ксенофобия! А какво да правя, когато тъща ми се казва Ксения? Бай Ганьо, американеца и турчина ги заловили едни канибали на един остров и ги завели при вожда си. Вожда заповядал на канибалите да изядат човеците. Тогава наще хора започнали да се молят на вожда да не ги яде. Вожда им казал: "Няма да ви изям при едно условие - да ми донесете едно от най-силните си оражия." След няколко седмици тримата се връщат. Турчина носи един пищов и вожда го накарал да си го навре отзад и тогава щял да го пусне. Турчина нямал избор - направил го и вожда го пуснал. Дошъл ред на бай Ганйо. Тои дошал с една базука. Вожда му заповядал същото. Бай Ганьо се помъчил, а вожда му се чудил защо хем реве хем се смее и най-накрая го попитал, а той отговорил: "Вожде, рева щото не може да влезне. Смея се щото американеца идва с танка"! Учителка към ученик: - Георги, какво правиш? - А нищо... - Я разтвори краката да видим дали е нищо... - Kaкъв сте по професия? - Флорист. - Какво е най-приятното в вашата работа? - Дефлорацията.