Ищецът по делото твърди, че дал пари в заем на ответника и
понеже последния не му ги върнал в уговорения срок, иска да
бъде осъден да му заплати въпросната сума.
- Прав си - казал съдията.
Ответникът пък на свой ред заявява, че е върнал парите на
ищеца.
- Прав си - казал съдията.
- Не е възможно и двамата да са прави!
- И ти си прав - казал съдията.
Закъсал един с колата. Спира, включва аварийните, отваря капака и нещо прави. Изведнъж отзад някой почва настойчиво да бибитка. Той отива и гледа зад волана седи блондинка.
- Защо стоите и бибиткате? Заминавайте?
- Аз откъде да знам, накъде ще тръгнете?
- ???
- Работи ви и десния и левия мигач.