Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
На пейка в градинката две баби си говорят: - Как е твоят? - пита едната. - Бива ли го още? - Ами, за нищо не става вече! - оплаква се другата. - И моят така, освен с уста, друго не може... като я отвори и няма спиране! - Е-е-ех, щастливка... - Щастливка ли?! Знаеш ли колко са скъпи тия еротични телефони?
Разни 1,811 прегледа
Следващ →

Още вицове

Коя е любимата поза на Милен Велчев? 83... защото това било 69 + ДДС! Една жена се качила в такси със сина си, като предупередила шофьора да не говори със сина й, защото ще го затапи. По време на пътуването детето постоянно говорело: -Ако мама беше цигуларка и тати беше цигулар и аз щях да съм цигулар.Ако мама беше учителка и тати беше учител и аз щях да съм учител. На таксиметровия шофьор му омръзнало да слуша глупости и попитал детето: -А ако майка ти беше ку...,а баща ти пед..... ти какъв щеше да си? -Таксиметров шофьор. Полицай стои на пост през зимата. Пъхнал ръце в джобовете. Студът бил направо сибирски, мръзнел човека. Приближава се момченце и пита: - Чичко, колко е часа? - Ела през лятото, момченце, през лятото… В час: - Седя и ви чакам... (учителката поглежда часовника си) ...от септември. Играе си малко момиченце в пясъчника, приближава се чичко. - Момиченце, искаш ли бонбонче? - Чичко, върви на майната си... - А шамарче по дупенцето? - А лопатка в мъдетата?...