Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
На пейка в градинката две баби си говорят: - Как е твоят? - пита едната. - Бива ли го още? - Ами, за нищо не става вече! - оплаква се другата. - И моят така, освен с уста, друго не може... като я отвори и няма спиране! - Е-е-ех, щастливка... - Щастливка ли?! Знаеш ли колко са скъпи тия еротични телефони?
Разни 1,809 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пиян пикае до входа на ресторанта. Портиерът го вижда и го смъмря: — Тук ли намери да пикаеш бе твойта мама! Пияният си го прибира и се хили. — Кво се хилиш бе бунак?! — Да не мислиш, че като съм го прибрал, та съм спрал да пикая… Най-простото устройство в света е светофара. Като се развали, може да се замени с по-просто. Влиза заекът в горската кръчма и заявява на висок глас: - Тук някой ще яде бой! Всички се споглеждат, но никой нищо не казал. На другият ден същата история, но този път нервите на лъва не издържали. Извадил навън и го поотупал малко. След малко заека влиза и изтупвайки си праха казва: - Казах ви аз, че някой ще яде бой. Обява: Съдействам при отслабване. Поемам вашите закуски, обеди, вечери. За допълнителна информация - Иван Петров, Студенстски град, бл.... Вестник работническо дело интервюира 105-годишен дядо: - Дядо, кажи сега, каква е рецептата за дълголетие? - Ами сутрин като стана и хоп една ракийка, наобед хоп малко мастика, следобед хоп малко винце и за вечеря каквото остане. - А я кажи, кой е този човек отсреща, дето води козите? - Мани го. Това е баща ми, той е пияница...