Съобщение по новините:
"Вчера в столицата на автономната държава Косово е имало нов голям въоръжен сблъсък. Загинали са 10 американски и 8 руски войника. Също е пострадал и един албански войник. Така му се и пада - като се бърка, където не му е работата."
На пейка в градинката две баби си говорят:
- Как е твоят? - пита едната. - Бива ли го още?
- Ами, за нищо не става вече! - оплаква се другата.
- И моят така, освен с уста, друго не може... като я отвори и няма спиране!
- Е-е-ех, щастливка...
- Щастливка ли?! Знаеш ли колко са скъпи тия еротични телефони?