Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Това не е целулит, това е антикризисен запас!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Мъж се втурва в магазин за цигари и вика: - Бързо! Дайте ми кибрит! - Не викайте! Не съм глух. С филтър или без филтър?
Разни
03.10.2017
2,091 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Генко, включи новините! На някой му е още по-зле, отколкото на нас!?
Прибира се съпругът по късна доба и ляга. В леглото му лъснало некакво дупе и веднага се възползвал. След здравия секс, ожаднял и отишъл в кухнята да си налее нещо за пиене и се вцепенил, като видял жена си там да мие чиниите. - Кой е в нашето легло? - попитал учудения съпруг. - Ооо. Ти си се върнал? Майка ми е там. Беше уморена и й казах, че ще закъснееш, та тя легна в нашето легло. Върнал се мъжът в спалнята и: - Що не каза, че си ти бе, тъщо? - Нали не си говорим...
- Извинете, вие ли сте Ибрахимкарадурумодрихалилбегович? - Не, аз съм Коен. - По дяволите! Винаги ги бъркам тези две фамилии!
Истинските жени никога не се омъжват за истински мъже, защото истинските жени не се съгласяват от първия път, а истинските мъже не предлагат втори път.
Капитан на кораб за далечно плаване в екипажа имал страхотно грозна готвачка. Негов приятел го питал: -Що я държиш тая , бе голяма чума е , ама сигурно готви супер. -Няма такова нещо готви страшни буламачи , просто като тръгнем на път и когато започне да ми се е/бе от нея , значи е време да се прибираме!