Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Как измислят имената на китаиците? - Много лесно!Пускат една тенджара по баира и каквото се чуе това е името :)
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Иванчо и Марийка си говорят: - Марийке, защо винаги вместо "не е вярно" казваш "глупости"? - Глупости!
Блондинки
03.10.2017
2,979 прегледа
Следващ →
Още вицове
Бай Ганио българина, Бай Ганио турчина и Бай Ганио американеца били на един небостъргач, и не можели да слезнат. Решили да се самооубият. Турчинът: — В името на хубавите ни турски жени аз ще се хвърля! – хвърлил се и умрял. Американецът: — В името на Статоята на Свободата аз ще се хвърля! – хвърлил се и умрял. Българинът: — В името на автомонтьора аз ще сляза с асансьора!
Петрова заминава на лечение и оставя навсякъде бележки с указания за съпруга си. На една от тях се чете: “Защо обличаш този костюм? Къде ще ходиш, идиот такъв!”
Има ли филолози тук? Как е правилно да се пише: айпод или айпад?
По време на комунизма двама братя арменци живеели в България. Единият не издържал на режима и казал на другия: - Киркор, аз ще бягам - ще се връщам в Армения. Ти няма ли да дойдеш? - То хубаво да дойда, Гарабед, ама дали там ще е по-добре от тук? Виж какво ще направим. Ти отиди и след месец ми прати снимка. Снимай се пред паметника на Атраник Войвода (арменски национален герой). Ако си прав пред паметника - значи всичко е наред, арменците сме прави, горди, доволни, там е добре и аз ще дойда. Ако си седнал на пейката пред паметника - демек си клекнал, значи и арменския народ е приклекнал, склонил глава и е лошо там. - Добре, Киркор. Отишъл Гарабед обратно в Армения. След месец Киркор получава снимка по пощата и се опулва: паметника на Атраник Войвода, до паметника пейка, а пред паметника и пейката Гарабед се излегнал на земята...
Мъж и жена в леглото. - Мили мой, хайде още веднъж. - Скъпа, повече не мога. ...- Струва ми се, че пиеш прекалено много бира, и започват да преобладават в теб женските хормони? - А не ли се струва, че женските хормони започват да преобладават от това, че мия чиниите, готвя, пера-гладя дрехите, чистя апартамента?