Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Иванчо и Марийка си говорят: - Марийке, защо винаги вместо "не е вярно" казваш "глупости"? - Глупости!
Блондинки 2,979 прегледа
Следващ →

Още вицове

Бай Ганио българина, Бай Ганио турчина и Бай Ганио американеца били на един небостъргач, и не можели да слезнат. Решили да се самооубият. Турчинът: — В името на хубавите ни турски жени аз ще се хвърля! – хвърлил се и умрял. Американецът: — В името на Статоята на Свободата аз ще се хвърля! – хвърлил се и умрял. Българинът: — В името на автомонтьора аз ще сляза с асансьора! Петрова заминава на лечение и оставя навсякъде бележки с указания за съпруга си. На една от тях се чете: “Защо обличаш този костюм? Къде ще ходиш, идиот такъв!” Има ли филолози тук? Как е правилно да се пише: айпод или айпад? По време на комунизма двама братя арменци живеели в България. Единият не издържал на режима и казал на другия: - Киркор, аз ще бягам - ще се връщам в Армения. Ти няма ли да дойдеш? - То хубаво да дойда, Гарабед, ама дали там ще е по-добре от тук? Виж какво ще направим. Ти отиди и след месец ми прати снимка. Снимай се пред паметника на Атраник Войвода (арменски национален герой). Ако си прав пред паметника - значи всичко е наред, арменците сме прави, горди, доволни, там е добре и аз ще дойда. Ако си седнал на пейката пред паметника - демек си клекнал, значи и арменския народ е приклекнал, склонил глава и е лошо там. - Добре, Киркор. Отишъл Гарабед обратно в Армения. След месец Киркор получава снимка по пощата и се опулва: паметника на Атраник Войвода, до паметника пейка, а пред паметника и пейката Гарабед се излегнал на земята... Мъж и жена в леглото. - Мили мой, хайде още веднъж. - Скъпа, повече не мога. ...- Струва ми се, че пиеш прекалено много бира, и започват да преобладават в теб женските хормони? - А не ли се струва, че женските хормони започват да преобладават от това, че мия чиниите, готвя, пера-гладя дрехите, чистя апартамента?