Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Вярвай в трудните минути, усмихвай се когато тъжиш, лесно е глава да отпуснеш, трудно е да победиш!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Момиче към наш Славчо: - Славчо, хайде да се разходим и да се полюбуваме на звездите... - Аз без презерватив не отивам да се любувам на звездите.
Семейни
03.10.2017
3,042 прегледа
Следващ →
Още вицове
Младо семейство тръгнали на море. Решили да вземат със себе си и единствения дядо, който имали. Когато пристигнали, настанили се и веднага тръгнали към плажа. На входа дядото се стъписъл, и ококолено попитъл: - К’ви са тия, толко много голи жени? Внукът му отговорил: - Пекат се, дядо, пекат се! А дядото му рекъл: - Бахти работата, ние навремето и сурови си ги *бяхме!
Един мъж все натяквал на жена си, че е много дебела: - Я се виж ма, г... ът ти е като пералня! Легнали си те вечерта и на мъжа му се прищяло и взел да я побутва. Събудила се жената и рекла: -Ааа, айде сега за един кирлив чорап, цяла пералня няма да въртя.
А какво трябва да правиш, ако видиш, животно, записано в Червената книга, да яде растение, записано в Червената книга?
Италианец се хвалел на евреин: - При разкопки в Рим бе открит кабел и учените допуснаха, че още тогава сме имали телефони! Евреинът отговорил: - А при разкопки в Йерусалим не беше открито нищо. Учените допуснаха, че тогава вече сме имали мобилни телефони!
Страшно тайни са ЕГН-тата...особено на депутатите: http://law.dir.bg/reference.php?f=r348ik01 (линкът е посочен, за да може комисията за Защита на личните данни поне нещо да свърши;-) ---- В комисията работят 45 души, а ръководните й членове са си купили БМВ-та.