Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Мамо, защо татко е стоматолог? - Ами, това е една много престижна професия. - А друго? - Освен това изкарва много добри пари от това. - А друго има ли ? - Да. Баща ти е САДИСТ.
Любими Герои 3,873 прегледа
Следващ →

Още вицове

На месаря му се ражда първо дете. Седи и той там, гледа, нали само веднъж му се ражда на човек първо дете. Излиза детето и акушерките го дават на месаря да го претегли. Слага го той на кантара и казва: - 3 и 600!Така ли да го оставя? Наш депутат се разхожда из Венеция. Страхотна работа! Величествени сгради, канали, дворци. По едно време нашенецът се озовава в антикварен магазин. Зяпа по стените и пита: - Момиче, това ли е известната картина "Селянин люпи семки" от 17ти век? - Не, господине! - отвръща продавачката, - Това е венецианско огледало от 17ти век... В магазин за домашна техника: - А въобще има ли телевизори с японски кинескопи. - Да, и то много. - А къде са? - В Япония. Приятелката ми е най-големият женкар - обръща се след всяка жена, която погледна. Каква е разликата между Чорапа и Чорапогащник? Чорапа мирише на едно място! Чорапогащника на две!