Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Мамо, защо татко е стоматолог? - Ами, това е една много престижна професия. - А друго? - Освен това изкарва много добри пари от това. - А друго има ли ? - Да. Баща ти е САДИСТ.
Любими Герои 3,874 прегледа
Следващ →

Още вицове

Както е известно, количеството енергия, необходимо за повишаването на температурата на 1 грам вода с 1 градус по Целзий е 1 калория. Следователно, ако изпием литър бира с температура 4 градуса по Целзий, нашият организъм ще изразходи определено количество енергия, за да загрее бирата до нормалната си температура. Това количество се определя като 1000 грама Х (37С-4С) = 1000 Х 33 = 33 000 калории. Ако отчетем, че енергетичната стойност на самия литър бира е около 10 000 калории, то получаваме 23 000 калории загуба на енергия, или чисто слабеене, което може да се приравни към 45 минутен бърз крос. Така че - студена бира или бягане - решавате вие Питат директорката на 8-мо СОУ след пожара: - Вярно ли е, че имате проблеми с пушенето в училището? - Не, не е вярно, - отговаря директорката, криейки бутилка с уиски зад гърба си. (Моля, да гласуват само ученици от 8-мо СОУ, те знаят вица:-) - Идвам да ви оправя водната инсталация. - Но тя е в изправност! - Не живеят ли тук Стоянови. - Ние сме Драганови. Стоянови се преместиха преди осем месеца. - По дяволите! Обаждат се спешно за водопроводчик, пък после се местят! Говорят си американка, французойка и българка. Американката казва: - Аз на моя като му казах той да чисти и да готви не го видях две седмици. После се върна вкъщи и всичко почна той да прави. Французойката: - Е, ми то и аз като му казах на моя, че той ще пере и готви и аз не го видях две седмици. После си събра багажа и си замина. Българката: - Аз, като му казах на моя, че вече само той ще чисти и готви и аз не го видях две седмици. На третата почнах да го виждам с едното око... Петър Стоянов решил да види как живеят обикновените хора и се поразходил. Срещнал малко момче. - Къде е баща ти? - Отиде на работа с новата кола. - А майка ти? - Отиде на пазар със старата кола. - А кой е в къщи? - Баба, гледа телевизия на новия Панасоник. - Виждаш ли, момче, за всичко това трябва да сте благодарни на мен! - Бабо, бабо, чичо от Америка си е дошъл!