Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Лондон сити, Ню Йорк сити, Токио сити, София – гладни.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Студентски
- Кои сме ние? - СТУДЕНТИ! - Какво искаме? - ДА ХАПНЕМ И ДА ПОСПИМ! - Кога го искаме? - ТУК И СЕГА!
Студентски
03.10.2017
3,172 прегледа
Следващ →
Още вицове
Хотелска стая. Двама в леглото. Мъжът казва: - Вдигни още! Тя вдига. Той: - Вдигай още! Тя вдига. И така докато тя: - А бе, ти ще го вкарваш ли или ще го спускаш?
Съдбата имаше пръст в живота му...за съжаление той беше среден.
Престаряла баба отива да си подава документите за кандидатстване в университета. Приемат й ги, но в администрацията на учебното заведение са крайно удивени: -Извинете, това си е ваша работа, но все пак защо искате да следвате на тази възраст? -Ох, старият ми мръсник вкъщи, много обича да спи със студентки...
Иванчо казва на майка си: - Мамо, дай сладолед. - Няма да ти дам, скоро ще обядваме. Излез и си поиграй малко. - Няма никой навън, за да си играя. Дай сладолед. - Няма да ти дам. Играй си вкъщи. - Добре, ама играй с мен. На майка и баща. - Уф, че си и ти. Добре, ти си бащата, аз съм майката. - Ето аз се връщам от работа: "Кво си седнала? Я си вдигни задника накрая и дай един сладолед на детето."
Двама седят на леглото. Той пуши, тя скромно мълчи. Тя: - Ваньо, аз навярно ще си тръгвам.. Той: - Стой.. Минава половин час. Тя: - Ваньо, аз все пак ще тръгвам.. - Стой ти казвам.. Минава още половин час.. тя става и си тръгва. Той съкрушено дърпа от цигарата: - Да-а, не ми даде...