Един мъж завел жена си в родилното. Отавил я да ражда и отишъл да се почерпи по случая. Напил се доста и отишъл в родилното, където заспал. Една сестра го събужда:
- Честито! Родиха ви се близначета!
- На кой? На мен?
- Да, на вас. Имате близначета!
- Аз?
- Вие!
- А жената какво роди?!
Котката: Тези хора ме хранят и се грижат за мен, сигурно съм Бог.
Кучето: Тези хора ме хранят и се грижат за мен, сигурно са Богове.
Рибката в аквариума: ХРАНАТА ПАДА ОТ НЕБЕТО!!!!