Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Ваньо Танов се разплакал от радост за операция "Митница"...
Професионални 3,076 прегледа
Следващ →

Още вицове

Борец звъни в полицията. Ядосано казва на дежурния полицай: - Обрали са ми колата! Елате да видите! Няма ми таблото, няма ми волана, няма ми скоростния лост и педалите ги няма. - Добре ще ви изпратим хора да огледат. ....след един час пак звъни в полицията: - Абе дежурния, недейте да идвате, аз съм се объркал, седнал съм на задната седалка. Двама студенти в Техническия се срещат. Единият се обръща към другия: - Чудесно колело. Откъде го имаш? - О, - отвръща другия - вървях си оня ден и пред института една красавица на колело изскочи пред мен, слезе от него, хвърли дрехите си на земята и каза: "Можеш да имаш каквото поискаш от мен!" Първият студент го потупва по гърба и казва: - Правилен избор! Дрехите й едва ли щяха да ти станат! Изпит! Студент тегли билет, поглежда го и веднага пита Професора: - Извинете, мога ли да пробвам късмета си още вендъж? - Пробвайте Колега! Студентът тегли нов билет, но физиономията му отново е кисела и професорът го подканва да изтегли още веднъж... На Третия път Професорът казва: - Добре Колега... Ще ви пиша 3. Щом нещо търсите, значи нещо знаете... Собственик на магазин за облекла се връща в магазина след обяд и забелязва, че дясната ръка на един от продавачите е превързана. Преди да успее да го попита нещо, той радостно съобщава: - Шефе, току що продадох уродливия костюм, който висеше в ъгъла! - Имаш предвид онзи розовият, с кривите тегели, който ставаше само за обличане на бостански плашила? - Точно него продадох! - Браво! А аз мислех, че никога няма да успеем да го продадем. Та това беше най-уродливия костюм на света! Впрочем, какво ти има на ръката? - Това е друга работа. След като продадох костюма, кучето-водач на човека ме ухапа по ръката... - Госпожо Бардо,знаете ли,че издръжката на един пенсионер е около 100лв.на месец,а на едно куче в приюта е 300лв. - Горките кученца!