Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Пепеляшка и принца в първата брачна нощ се усамотили за да правят секс. Заключи ли се те в стаята си. Но джуджетата от любопитсво решили да гледат. Нареди ли се те едно върху друго под ключалката. Най -горното джудже гледа и предава на долу по редицата какво вижда. - Принца съблича Пепеляшка... И надолу по редицата още 9 пъти се чува "Принца съблича Пепеляшка... " - И двамата са голи вече... И надолу по редицата още 9 пъти се чува "И двамата са голи вече... " - Вече са на леглото... И надолу по редицата още 9 пъти се чува "Вече са на леглото... " - Принца е почна... И надолу по редицата още 9 пъти се чува "Принца е почна... " - Много са идръжливи... И надолу по редицата още 9 пъти се чува "Много са идръжливи... " - Принцесата пъшка... И надолу по редицата още 9 пъти се чува "Принцесата пъшка... " - Ооо дааа... И надолу по редицата още 9 пъти се чува "Ооо дааа... " - Принца свърши... И надолу по редицата още 9 пъти се чува "и аз, и аз, и аз, и аз, и аз, и аз......"
Семейни 3,165 прегледа
Следващ →

Още вицове

Стигнала кризата в България и казва: "Да...където и да ходиш, най-хубаво си у дома..." Поради установения факт, че българските адвокати са най-разболяващите се хора, се подготвя решение за тях да бъдат увеличени неколкократно здравните осигуровки, за да може да се лекуват по-добре. Блондинка, бриюнетка и червенокоса влези в стар антикварен магазин. Там видели едно огедало, на което пишело, че ако кажеш една истина ще ти се сбъдне най-съкровеното желание, ако е лъжа ще изчезнеш. Купили го и кагато се върнали вкъщи червенокосата казала пред огледалото: - Мисля, че съм най-красивата жена в света! - пуффф и изчезнала. Брюнетката застанала отпред, позамислила се и казала: - Мисля, че съм най-умната жена в света! - пуффф и изчезнала. Блондинката се огледала и казала: -Мисля.. - пуффф и изчезнала... Запознанство в дискотеката: - С какво се занимавате? - Танцьор съм. - Аз като си пийна, определено ставам ваша колежка, и се справям доста добре. - А вие? - Метеоролог. - Оооо,и аз като ударя 1-2 ставам ваш колега, и много успешно прогнозирам покачването на градусите и силата на духането! - Ало, полицията ли е? - Да, какво се е случило? - Тук две момичета се бият за мен. - Младеж, какъв е проблема? - Грозничката побеждава!