Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Защо смяната към лятно часово време я правят така, че да губим един час сън, а не един час работно време?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
Практичен начин да се решат външнополитическите проблеми на САЩ в Близкия изток - да се организира война на Ирак с Афганистан на територията на Иран.
Политически
03.10.2017
3,128 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Какво е първото нещо, което са казали извънземните, щом кацнали на земята? - Абе къде е тоя Дельо хайдутин?
- Ако не ми кажеш, че ме обичаш, ще скоча през прозореца! - Но ние сме на партера! - Добре де, тогава ще скоча пет пъти!
По време на полет двамата пилоти разговарят: - Да вземем да пием по едно кафе и след това да правим секс със стюардесата, а? - Ами,да... Обаче микрофоните били включени и разговорът се чувал из целия самолет. Стюардесата се притеснила и хукнала към пилотската кабина да им каже. В бързината се препънала в килимчето и паднала в скута на една бабичка. Тя й помогнала да стане и рекла: - Ще се убиеш бе, чедо! Защо бързаш? Те казаха, че първо ще пият кафе...
Майката на Иванчо му дала бонбони. Той отишъл при Марийка и й се похвалил. Тя поискала да си вземе и бръкнала в джоба му и възкликнала: - Уйййй! Иванчо: - Уй та, бонбоните са от другата страна!
- Абе, що ти е синьо окото, бе? - Щото жената ме бушонира... - И защо? - Говорех и на ти! - Че то заради това не бият! - Бият, бият.. - Е как така бият бе, пич? - Ми лежа си аз на леглото, а тя ме побутва и вика "Абе, не отдавна не сме правили секс", а аз и викам: "Не ние, а ти! "