Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Ние сме тук и сега. Отвъд това, цялото човешко познание е фантасмагория.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Други
"Американец премина над Големия каньон без предпазни средства." Чудо голямо! Нека се опита да премине без предпазни средства, въже и прът нощем през Перник.
Други
03.10.2017
2,163 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Кой е там? - Пощальонът. Нося ти призовка. - Ама аз вече съм изслужил. - А сега и ще излежиш.
Професор, асистент и студент се возят в влак в едно и също купе. В един момент покрай тях минава млада и красива мацка. На всички им се приискало да правят секс с нея и това не й убегнало, приближила се до купето им и казала: - Ако искате да правите секс с мен, аз съм в съседното купе, но има условие: 5лева на влизане и 5лева на излизане! Мислили те и след малко професорът казал: - Отивам - пет лева, пет лева. Какво да се направи, мацката е добра. След около 10 минути се върнал и асистентът и той решил да отиде. Върнал се след около час и тогава и студентът решил да отиде. Да дойде, да дойде няма го никакъв, минават 1, 3, 5, 7 часа и професора и асистента решават да отидат да видят какво става. Отиват до купето и какво да видят студента стои в едно положение с вкаран член вътре и не мърда, но успял да каже: - Абе имате ли 5 лева да ми услужите да изляза, че така стоя цяла вечност!
Един човек хванал златната рибка, а тя му се примолила : - Пусни ме и ще ти изпълня едно желание ! - Само едно? - Да - много съм изморена. - Добре. Искам всички войни по света да спрат! - Ама много съм изморена, а това е сложна работа ...Поискай си нещо друго. - Добре.Направи жена ми по-хубава !!! - Я дай да я видя, жена ти ... Мъжът подал снимката. Рибката погледнала и казала : - Я извади картата на света да помисля как мога да спра войните ....
Социолози прогнозират, че към 2030 година населението на България ще намалее до 5 милиона. И ще живее в София.
"Ше ти праим синки под оченцата" било стара пернишка свалка