Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Трима разхождайки се на остров попадат на канибали. Царя на канибалите казва: -Ще ви убием, но може да се спасите. За целта трябва да намери всеки от вас по 3 плода от 1 и същи вид..... Връща се първия и носи 3 ябълки. Канибалите му казват: -Трябва да сиги натикаш отзад без да пражиш физиономии! Натикал 1 но го заболяло и го убили... идва втория с боровинки... тъкмо да вкара и третата и се разсмива... на небето се срещтат двамата и се питат как са умрели. 1-ят казва-аз носих ябълки и ме заболя и направих физиономия. А, ти? -Аз бях намерил боровинки. Тъкмо свършвах с третата и видях другия като се задаваше с ананаси....
Семейни 2,409 прегледа
Следващ →

Още вицове

Вуте и Пена били гаджета. Добре ама Вуте бил овчарин и когато се качил със стадото в балкана, уговорили се с Пена - кога Вуте гръмне с пушката, тя веднага да се качва при него. Минали няколко дни и Вуте гръмнал. Бре да дойде Пена, бре да дойде, няма я! Слезнал в селото и попитал къде е изгората му. - О, Пена изчезна, откак почна ловният сезон! Ако не бяха критиките за: 1. борбата с корупцията по високите етажи на властта 2. по-нататъшната реформа в съдебната система 3. постигане на резултати от разследвания срещу организираната престъпност. 4. да се внедри добра система за контрол в земеделието 5. да се изгради необходимата база за събиране на битови отпадъци и обработване на субпродукти за предпазване от болести по животните. 6. финансовия контрол по използването на структурните фондове и кохезионния фонд на ЕС. и ако Румъния не беше ни изпреварила и аз щях да съм оптимист, като управляващите ни... При психиатъра: - Докторе, имам чувството че непрекъснато някой ме преследва. - Откога имате това чувство? - Откакто избягах от затвора. Запази си своите оправдания за входа на рая. Една тъща тръгнала на рожден ден на зет си. Звъни на вратата. Зетя отваря и гледа - тъщата носи подарък палма. - Аха, влизай. - казал той. - Преди две години ми даде маймуната, а сега и носиш и дървото...