Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Програмист, електроинженер и механик пътуват с кола. Колата се поврежда. Механика казва: - Сигурно е ремъка. Ей сега ще погледна. Никаква полза. Електроинженера се намесва: - Чакай да видя акумулатора, сигурно е свършил. Не е и там повредата. Всички мълчат, по едно време програмистът казва: - Що не излезем и пак да влезем?
Програмисти 3,689 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един мъж правил любов с жена, но съпругът й пристигнал неочаквано, и тръгнал да го гони. Любовника избягал в парка, и гледа фонтан със статуи на голи мъже. Съблича се и той, застава в някаква поза , и се надява съпругът да отмине. По едно време от една от статуите се чува глас: - Събуй си чорапите бе, идиот, да не искаш всички да ни хванат! Лети в самолета млада двойка: - Хайде! - Не може тук! - Не издържам повече! - Да вървим в тоалетната... (Заключват се в тоалетната) - Давай, сложи презерватива..о-о-о! че кеф... Чува се глас от аудиоуредбата: - Господн и госпожо Иванови! Знаем с какво се заниамвате в тоалетната. Моля, загасете цигарите и свалете презерватива от пожарния датчик! Мацка се обажда по телефона на младеж: — Нашите заминават на вилата, ела у нас. — А какво ще правим? — Ще изпием бутилка вино. — А после? — Ще си пуснем музика и ще изгасим светлината. — А после? — Ще потанцуваме и ще си легнем. — А после какво? — Как какво? Ще се чукаме до сутринта! — Аха, разбрах намека. Тръгвам. Селски лекар отива до града, и оставя брат си да го замества. - Значи, ето ти рициново масло, само с него гледай да се оправяш... - инструктира лекаря брат си. Прибира се доктора вечерта, и пита: - Брат, какво стана бе, имаше ли пациенти? - Да, трима. Първия имаше запек. - И ти какво? - Как какво? Дадох му рициново масло, нали така каза? - Правилно! Какво стана с него? - Ами вървя бавно и тъжно, изведнъж се усмихна и тръгна да бяга. - Браво! А втория? - Разстройство. - И ти? - Ами пак рициново масло. - Олеле! И какво стана с него? - Ами бяга,бяга, и изведнъж направи кисела физиономия и спря. - Карай да върви. Ами третия? - Имаше кашлица. - А ти? - Какво аз? Пак му дадох рициново масло. - И какво стана с него? - Ами ето го там - в ъгъла. Седи и не смее да се изкашля... Шотландец влиза в затвора. Съкилийниците го разпитват: - За какво си тук? - Обрах един бижутериен магазин. Счупих витрината с една тухла и обрах всички скъпоценности. - И те хванаха на място? - Не, после ме хванаха. Като се върнах за тухлата.