Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
"Всяко съвпадение на имена на хора от реалния живот е случайна!" В една болница в един и същи ден постъпват за изследване две жени с името Мария Иванова. Едната болна от СПИН, а другата диабетичка. Докторът седи и разглежда картоните и точно в този момент телефонът звъни: - Добър ден, аз съм съпругът на Мария Иванова, искам да знам какво й е? Докторът се оказал в затруднена ситуация. Мислил, мислил и рекъл: - Абе дай й да изяде една баклава и ако е още жива, недей да я чукаш!
Черен хумор 2,113 прегледа
Следващ →

Още вицове

Обама: Чу ли, избраха ме за президент! Секретаря: Чух. Поздравления, господин президент! Обама: Толкова много работа имам сега...Нищо, събота ще си отпочина... Секретаря: Събота ви е работен ден. Обама: Хммм... А неделя? Секретаря: Също работен. Обама: Излиза, че чак на някой празник ще почивам? Секретарь: На празниците също ще работите. Обама: Защо???! Секретаря: Защото сте негър, господин президент. Попитали радио Ереван: - Каква е приликата между жената и колата? От радиото отговорили: - И двете стават трудно подвижни след спукана гума! Кара си един човечец трабанта по бул."Освобождение" и си мисли: "Две сметки за парно не съм плащал... и тока... пък жената иска" не видял червеното на Орлов мост и прас в едно BMW 720. BMW-то сваля прозореца и един борец го гледа свирепо през него. Човечеца се уплашил и таман си помислил, че е загазил, светнало зелено и бореца потеглил с мръсна газ. Оня се отпуснал - светнало му пред очите и взел да си мисли за хубави работи "Поне дъщерята в университета приеха..." да, ама точно пред университета пак не видял червеното и в същото BMW - прас!!! Пак сваля стъклото бореца и гледа свирепо. Нашия пак се разтреперал, но светнало зелено и оня отфучал. Нашия взел да си мисле за повратностите в живота... и на Раковска се тряснал пак в същото BMW. Този път бореца не издържал - слязъл от колата и почукал на стъклото на трабантчето. Човечеца ни жив ни умрял сваля стъклото а бореца: - Абе, брато - чудим се значи, мене като ме нема пред теб - как спираш бе? Най-идиотският въпрос на годината: -А ти какво смяташ да правиш след края на света? Най-лошият начин да ти липсва някой е да бъдеш с него и да знаеш, че никога няма да е твой.