Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Изглеждаш сякаш трябва още да пийна!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
- Чък Норис е единственият, който може да удари циклоп между очите.
Любими Герои
03.10.2017
3,032 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Мамо, мамо! Може ли да полюлея братчето си? - Разбира се! Нали за това сме го обесили!!!
Ученичка пише съчинение по английски език, мъчейки се да зададе въпроса "Как е времето там?". След дълги опити, тя пише "Wath vremeto tam?", след което отговаря "Soono!"...
Учителката задала задача на учениците, да направят изречение с рима. Станала Марийка и казала: -Кака влезе във реката и си намокри полата! -Добре, Марийке....казала учителката..... браво! А ти Иванчо, я да видим, какво сътвори твоята "гениална"мисъл! -Вчера бати влезе в саламура и си намокри............. краката! -Но тук няма никаква рима, казала госпожата! -Ами малко беше саламурата, госпожо! ! !
Момченце отива при баща си и пита: - Тате, каква е разликата между "беда" и "нещастие"? Бащата пояснява: - Ако майка ти тръгне нанякъде с автобус, автобусът спре, майкати слезе от него и изведнъж я блъсне камион, или пък ако тръгне на разходка в планината, подхлъзне се и падне в някоя пропаст...Ето това е нещастие. А бедата е в това, че майка ти не иска да ходи никъде...
Говорят си двама: - Ти като влезеш в тоалетната първо какво правиш: сереш или пикаш? - Първо си свалям гащите.