Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Есен. Вали тих дъждец. Гробище. Зет и шурей на погребението на единия - майка, а на другия - тъща. Гробарите хвърлили лопатите и се наложило двамата роднини да я погребат. Прибрали се в къщи, след дълги мъки и споделят: Шуреят: - Какъв дъжд. Какво лошо време. Зетят: - Да. Ама много добра работа свършихме.
Семейни 1,762 прегледа
Следващ →

Още вицове

Скъпи жени, ако мъжа ви не ви подари нищо, разхвърля си мръсните чорапи навсякъде и седи пред телевизора с биричка, значи Вие сте единствената, с която му е наистина хубаво! Четирима приятели се уговарят да ходят на лов: - Тръгваме в пет сутринта. Взимаме пушки, кучета и каса бира. - Да вземем две, а? - Последния път, като взехме две застреляхме кучетата. - Да не взимаме кучета тогава. - Добре, значи тръгваме в пет. Кучета не взимаме. Взимаме пуки и две каси бира. - Защо да не вземем три? - Не помниш ли, като вземхме три, че сам си простреля крака? - Ами да не взимаме пушките? - Става. Тръгване в пет, кучета и пушки не взимаме, но взимаме три каси бира. - Абе да вземем четири? - Като взехме четири, Митко, слизайки от колата, се спъна и си счупи ръката! - Ама нали може да не излизаме от колата?! - Става! Значи последно - тръгваме на лов в пет сутринта, кучета и пушки не взимаме, взимаме четири каси бира и от колата не излизаме. Седят си две блондинки и обсъждат теорията на елементарните частици. Изведнъж едната казва: — Ш-ш-ш-т! Идва някакъв мъж. Давай да говорим за козметика. Компютърът никога не може да замени човека!!! подпис: Канибал В час: - Двата задни чина, които говорят, да излязат и да доведат родителите си!