Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Нова версия на "Касперски". Никой вирус няма шансове! Просто няма да им стигне RAM паметта за да стартират...
Програмисти 2,922 прегледа
Следващ →

Още вицове

Стария трапер влиза във бара, с трясък и по стената, по тавана, по стената - сяда на бара: - Едно уиски с ментов бонбон! Изпива го и си тръгва. На другата вечер Стария трапер отново БАМ - вратата пада. Той по стената, по тавана, по стената сяда на бара: - Едно уиски с ментов бонбон! На следващата вечер отново се повтаря същото - БАМ, по стената, по тавана, по стената пак сяда на бара: - Едно уиски с ментов бонбон! Бармана: - Добре де, само едно не ми е ясно… как го пиеш т"ва уиски с ментов бонбон? - Вчера успях да вляза в компютъра на една секретна служба. - И какво правят? - Същото като нас - вицове в интернет четат. Манго и Айше правят любов, но Айше била невероятно пасивна - нито мърдала нито шавала. По едно време Манго спрял да се труди над нея и казал: - Айде ма Айше, мръдни поне малко де! Айшето отговорила: - Що бе Манго, преча ли ти?! Турист на тихоокеански остров. Гледа - някакъв туземец яде кокосов орех. Пита го: - Ей, в тая жега как не ви мързи да се катерите по палмите да берете орехи? - Мързи ни, как да не ни мързи. Ама ние не се катерим - чакаме да духне вятър и да ги събори. - Ами ако няма вятър? - Е, в такива безветрени години казваме, че реколтата е слаба... Ако кучето се научи да говори, то човек ще си изгуби и последния приятел...