Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Един се връща от дълга командировка и пита вярното си куче: - Идваха ли чужди мъже вкъщи, като ме нямаше Шаро? - Джаф, джаф - замахал с опашка. - А какво правеха? - Аха, аха, аха - запъшкал Шаро с изплезен език. - Е, много ли беше това? - Ау, ау, ау - завил Шаро, вдигнал муцуна към тавана.
Семейни 2,976 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една блондинка влиза в секс-магазин и почва да разглежда вибраторите. След малко пита: - Този червения колко струва? - 50$ - А онзи до него, синия? - 70$ - А онзи там открая? - 100$ - А този? - Ааааааа, госпожице, съжалявам ама пожарогасителят не се продава… Оптимистът е човек, на който му липсва информация... Доктор Охболи е имал брат-близнак - патолога Охумря. - Разправят, че на банкета си се държал, като животно. - Вярно е. Нито пих, нито пуших. Вълкът си купил мотор и решил да повози заека. Качили се двамата и вълкът вдигнал 100 км/ч и попитал заека: - Зайо, напика ли се? - Не. Вдигнал 150 км/ч. - Зайо, напика ли се? - Не. Вдигнал 200 км/ч. - Зайо, напика ли се? - Да. На другия ден заека си купил мотор и решил и той да повози вълка. Качили се, заека вдигнал 100 км/ч и попитал: - Вълчо, напика ли се? - Не. Вдигнал 150 км/ч. - Вълчо, напика ли се? - Не. Вдигнал 200 км/ч. - Вълчо, напика ли се? - Да. - А сега се и насери щото немам спирачки.