Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Секретарка заплашва шефа си: - Ако не ми повишите заплатата, ще започна да си пиша мемоарите.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
На това викам добросъседство аз - лятно време ние ходим на почивка в Турция, по време на избори те идват на почивка у нас...
Бисери
03.10.2017
3,150 прегледа
Следващ →
Още вицове
На 29 февруари 2008 от 21:55 до 22:00 часа се предлага да се загасят всички светлини и при възможност всички електро-уреди, за да може нашата планета да си „почине". Ако това предложение се приеме от всички, количеството енергия, която ще се спести ще бъде огромна, и това само за 5 минути. Да, всички ще останат на тъмно, но идеята е да подпомогнем нашата планета срещу замърсяването на атмосферата с нещо толкова малко. Не забравяйте, че обединението на всички е голяма сила и Интернет може да помогне да се организира нещо такова в световен мащаб. Предайте това съобщение на вашите приятели в страната и чужбина. Помолете ги да го предадат и сменят часа според часовата им зона спрямо българската. Нека помогнем на нашата обща планета. -------- Аз вече съм измислил какво ще правя от 21:55 до 22:00:-)))) ------------
На чукчите в тундрата им подарили вагон. След месец се поинтересували как живеят в него. - Добре - отвърнали чукчите - само на вратата на тоалетната има надпис: "Забранено използването във време на престой!", та затова, когато някой влезе там, на всички ни се налага да бутаме вагона из тундрата…
Иванчо и Марийка решили да се ебат. Отишли в на Иванчо къщата но бащата на Иванчо бил там и решили да го правят в гардероба. Но преди да почнат да го правят Марийка затиснала пръста на Иванчо. И той се провикнал : - Тате, кръв потече ! А пък бащата на Иванчо казал : - Давай сине, давай !
3 прилепа решили да се състезават кои ще изпие наи много кръв.Отива първия,връща се след половин час и другите го питат: -Кажи сега-колко кръв успя да изпиеш? -Виждате ли го еи оня човек там? -Виждаме го... -Ами всичката кръв му изпих! Отива втория.Връща се след 1 час. -Кажи сега-колко кръв успя да изпиеш? -Виждате ли го еи оня вол там? -Виждаме го... -Ами всичката кръв му изпих! Отива последния...връща се след 10 минути целия окървавен... -Ееее...ти маи наи много кръв си изпил...кажи колко? -Виждате ли го еи онова дърво там? -Виждаме го... -Е,аз не го видях!
Любовник отива при любовницата. Тъкмо се канят да си легнат и неочаквано се връща мъжа й. Любовникът, както е гол хукнал към банята. Там гледа, стои статуя на Херкулес, загърнат в лъвска кожа и с протегнати напред ръце. Той скочил на ръцете му и се престорил на статуя. Мъжът и жената си легнали да спят. В полунощ от банята се чул силен грохот и глас: - Извинявай, братче, ама си много тежък!