Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
На това викам добросъседство аз - лятно време ние ходим на почивка в Турция, по време на избори те идват на почивка у нас...
Бисери 3,150 прегледа
Следващ →

Още вицове

На 29 февруари 2008 от 21:55 до 22:00 часа се предлага да се загасят всички светлини и при възможност всички електро-уреди, за да може нашата планета да си „почине". Ако това предложение се приеме от всички, количеството енергия, която ще се спести ще бъде огромна, и това само за 5 минути. Да, всички ще останат на тъмно, но идеята е да подпомогнем нашата планета срещу замърсяването на атмосферата с нещо толкова малко. Не забравяйте, че обединението на всички е голяма сила и Интернет може да помогне да се организира нещо такова в световен мащаб. Предайте това съобщение на вашите приятели в страната и чужбина. Помолете ги да го предадат и сменят часа според часовата им зона спрямо българската. Нека помогнем на нашата обща планета. -------- Аз вече съм измислил какво ще правя от 21:55 до 22:00:-)))) ------------ На чукчите в тундрата им подарили вагон. След месец се поинтересували как живеят в него. - Добре - отвърнали чукчите - само на вратата на тоалетната има надпис: "Забранено използването във време на престой!", та затова, когато някой влезе там, на всички ни се налага да бутаме вагона из тундрата… Иванчо и Марийка решили да се ебат. Отишли в на Иванчо къщата но бащата на Иванчо бил там и решили да го правят в гардероба. Но преди да почнат да го правят Марийка затиснала пръста на Иванчо. И той се провикнал : - Тате, кръв потече ! А пък бащата на Иванчо казал : - Давай сине, давай ! 3 прилепа решили да се състезават кои ще изпие наи много кръв.Отива първия,връща се след половин час и другите го питат: -Кажи сега-колко кръв успя да изпиеш? -Виждате ли го еи оня човек там? -Виждаме го... -Ами всичката кръв му изпих! Отива втория.Връща се след 1 час. -Кажи сега-колко кръв успя да изпиеш? -Виждате ли го еи оня вол там? -Виждаме го... -Ами всичката кръв му изпих! Отива последния...връща се след 10 минути целия окървавен... -Ееее...ти маи наи много кръв си изпил...кажи колко? -Виждате ли го еи онова дърво там? -Виждаме го... -Е,аз не го видях! Любовник отива при любовницата. Тъкмо се канят да си легнат и неочаквано се връща мъжа й. Любовникът, както е гол хукнал към банята. Там гледа, стои статуя на Херкулес, загърнат в лъвска кожа и с протегнати напред ръце. Той скочил на ръцете му и се престорил на статуя. Мъжът и жената си легнали да спят. В полунощ от банята се чул силен грохот и глас: - Извинявай, братче, ама си много тежък!