Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Знаете ли, че Бойко Борисов ползва официално двойник?! Да, истина е! Краси Радков ходи на стотиците откривания, дегизиран като Бойко Борисов. Нали не мислите, че един министър-председател от държава в ЕС, би си губил ценното време за откриване на светофар или ремонтирана детска градина или дупка на пътя (било то и педя дълбока)?! Би ли си губил от ценното време за стотици откривания годишно ( само напишете в google "Бойко Борисов откри" ). Това да не ви е Тодор Живков, че само по откривания да ходи;-)? Или да отиде с хеликоптер на откриване на екозавод?! Вместо да губи стотици часове за откривния, той работи неуморно и упорито за България, нима не виждате?!
Политически 3,828 прегледа
Следващ →

Още вицове

Шефът на руския Аерофлот уверено прогнозира: - У нас такова нещо като в Америка не е възможно! Или двигателите ще се повредят или полетът ще закъснее, или керосинът няма да стигне. Един кит плува гневно около женската и мърмори: - Ти знаеш ли, че сме изчезващ вид, има организации със сума ти хора в тях, които се занимават с проблема за нашето размножаване и на фона на всичко това ми казваш, че те боли главата? 17 блондинки стоят пред един бар. Минава някакъв човек и ги пита: - Защо стоите тук, а не влизате? - Чакаме 18-тата, защото не пускат под 18! Иванчо се прибрал с червени бузи. -Пак ли те биха в училище?-ядосала се майка му. -Не,Стоян ме удари. -И ти не му го върна?! -Върнах му го,още преди 2дни. Отишли президентите на Русия, Канада и България при Господ. Канадския президент попитал: - Дядо Господи, кога Канада ще стане най-великата страна в света? - Е, няма да е когато ти си президент. Канадския президент се смутил и излезнал. Влиза руският президент и той пита: - Дядо Господи, кога Русия ще стане най-великата страна в света? - Ами, няма да е по твое време - отговаря Господ. Руския президент също излезнал покрусен. Влиза накрая Петър Стоянов и пита: - Дядо Господи, кога България ще стане най-великата страна? ...а дядо Господ се покрусен излязъл.