Излизам с един мъж от три месеца. И сега той иска да се запознае със семейството ми. Не знам какво да правя, децата са с баба си, а съпругът ми е в командировка...
Плакат при системен администратор:
"Теория" е когато знаеш всичко, но нищо не работи.
"Практика" е когато всичко работи, но никой не знае защо.
"ТУК" ние комбинираме теорията с практиката - нищо не работи и никой не знае защо!