Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Двама приятели си говорят. Единият пита: - Абе,ти къде си криеш парите от жената? - В мазето. А ти? - В гащите. - Да,бе! Е,що пък в гащите? - Ами тя вече отдавна не пипа там...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
В баничарницата: - Какви банички имате ? - Със сирене, с извара, със спанак и мутренска. - Какво е мутренска? - Тиквеник.
Политически
03.10.2017
3,617 прегледа
Следващ →
Още вицове
Селянин въртял бизнес със своето магаре. На този който успявал да накара магарето му да се смее давал 50 лева, в противен случай му прибирал 50 лева. Цялото село се пробвало но никой не успял. Накрая дошъл един непознат мъж и решил да се пробва. Мъжът отишал до магарето и му прошепнал нещо, след което магарето се попикало от смях. След това стареца му казал - Сега ако го накраш да реве ще ти дам всичките пари които имам. Непознатия изгледал старчето и доволно се съгласил. Отишъл той до магарето и след броени секунди се чул див магарешки рев. Върнал се той при стареца да си вземе печалбата, а стареца го гледа като теле в железница и му вика: - Парите са си твои, но би ли разкрил как го правиш? Непознатия отвърнал: - Просто, първият път му прошепнах, че оная работа ми е два пъти над неговата, след което то се попика от смях, а вторият нямаше как направо му я показах.
Влиза един наркоман в една църква и започва да духа свещите. Попитали го: - Абе човек, какво правиш? - Как какво? Имам рожден ден!
Блондинка, брюнетка и червенокоса в АГ-то. - Аз сигурно ще имам момче, защото бях отгоре. - казва брюнетката. - Аз сигурно ще имам момиче, защото бях отдолу. - казва червенокосата. Тогава блондинката се разревава. - Защо плачеш??? - питат я те. - Ами аз, не знам какво ще имам, защото бях по средатааа!
- Ти защо сваляш този филм пиратски? - Вече съм оставил 2 кренвирша в хладилника за Асен Блатечки.
- На колко години си? - Господине, не знаете ли, че е неприлично да се пита едно момиче за нейната възраст? - О, значи ти си момиче? Това коренно променя нещата...