Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Пешо, щастлив ли си от женитбата си с Катя? - Наполовина. - Не те разбирам! - Ами аз съм женен, а тя е щастлива.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Сине, цял ден играеш! Мислиш ли да се прибираш? - Мисля, мамо, ама не мога да иэмисля.Нека още един час да помисля.
Семейни
03.10.2017
3,084 прегледа
Следващ →
Още вицове
Митничар се връща вкъщи по-рано. Жена му гола в спалнята. Притеснена. Той: - Тук има мъж! Казвай къде е? Тя отрича. Той вади пищова и тръгва да търси из апартамента. Поглежда в кухнята: - Тук няма никой. Поглежда в банята: - Тук няма никой. Поглежда в гардероба - отвътре една трепереща ръка подава 200 марки. Митничарят ги взема , затваря гардероба и казва: - И тук няма никой.
Един дядо на възраст решил да се заиграе с бабата си, но инструмента не работел и решил да я заведе на ресторант. Поръчал кебапчета и подал на келнера едно пакетче с прахче: - Това го дай на готвача да го сложи в каймата. Донесли на бабата порцията, но на дядото нещо се бавела. Изведнъж пристигнал готвачът, зачервен и ...запъхтян: - За кого бяха кебапчетата с прахчето? - За мен - казал дядото. - Тогава ела си ги опечи, че от половин час аз ги слагам на скарата, а те се изправят нагоре.
Вървят двама през пустинята и умират от жажда . По едно време гледат в далечината кладенец и тръгват да бягат със страшна сила към него . Стигнали и се надвесили от горе му обаче нищо не се вижда. - Дай да хвърлим един малък камък - казал единия - за да чуем колко е дълбоко. Хвърлили го те ама нищо. - Да хвърлим един по-голям ! - казал другия. Хвърлили го, ама пак нищо . Накрая видяли една траверса и с голям зор я замъкнали и я пуснали . Пак нищо . По едно време гледат една овца бяга към тях и хоп, скочила в кладенеца . Те двамата се опулили. В това време минава един овчар и ги пита : - Абе да сте виждали една овца ? И единия казал : - Да бе току що скочи в кладенеца! А овчаря : - Ба си мамата, така яко я бях вързал за една траверса.
- Ало, трябват ни няколко хамали. - Нещо за товаране-разтоварване? - Не, трябва да се напсува съседа.
- Казват, че е полезно за здравето да се ходи бос. - Да, наистина. Събудя ли на сутринта с обувките обикновено ме боли главата.