Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Сине, цял ден играеш! Мислиш ли да се прибираш? - Мисля, мамо, ама не мога да иэмисля.Нека още един час да помисля.
Семейни 3,084 прегледа
Следващ →

Още вицове

Митничар се връща вкъщи по-рано. Жена му гола в спалнята. Притеснена. Той: - Тук има мъж! Казвай къде е? Тя отрича. Той вади пищова и тръгва да търси из апартамента. Поглежда в кухнята: - Тук няма никой. Поглежда в банята: - Тук няма никой. Поглежда в гардероба - отвътре една трепереща ръка подава 200 марки. Митничарят ги взема , затваря гардероба и казва: - И тук няма никой. Един дядо на възраст решил да се заиграе с бабата си, но инструмента не работел и решил да я заведе на ресторант. Поръчал кебапчета и подал на келнера едно пакетче с прахче: - Това го дай на готвача да го сложи в каймата. Донесли на бабата порцията, но на дядото нещо се бавела. Изведнъж пристигнал готвачът, зачервен и ...запъхтян: - За кого бяха кебапчетата с прахчето? - За мен - казал дядото. - Тогава ела си ги опечи, че от половин час аз ги слагам на скарата, а те се изправят нагоре. Вървят двама през пустинята и умират от жажда . По едно време гледат в далечината кладенец и тръгват да бягат със страшна сила към него . Стигнали и се надвесили от горе му обаче нищо не се вижда. - Дай да хвърлим един малък камък - казал единия - за да чуем колко е дълбоко. Хвърлили го те ама нищо. - Да хвърлим един по-голям ! - казал другия. Хвърлили го, ама пак нищо . Накрая видяли една траверса и с голям зор я замъкнали и я пуснали . Пак нищо . По едно време гледат една овца бяга към тях и хоп, скочила в кладенеца . Те двамата се опулили. В това време минава един овчар и ги пита : - Абе да сте виждали една овца ? И единия казал : - Да бе току що скочи в кладенеца! А овчаря : - Ба си мамата, така яко я бях вързал за една траверса. - Ало, трябват ни няколко хамали. - Нещо за товаране-разтоварване? - Не, трябва да се напсува съседа. - Казват, че е полезно за здравето да се ходи бос. - Да, наистина. Събудя ли на сутринта с обувките обикновено ме боли главата.