Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Никога не се отказвайте! Бъдете търпеливи и спокойно легнете на дивана, докато животът Ви не се промени към по-добро.
Бисери 2,888 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж се обърнал към красива жена в бара. - Да бях поет - да те опиша, да бях художник - да те нарисувам, да бях скулптор - да те изваям, а аз съм си един прост тенекеджия... Военна комисия. В кабинета седи един майор. Влиза донаборник. Майорът: - Фамилия? Донаборникът: - Иванов. Майорът: - Съблечете се! Донаборникът се съблича. - Обърнете се! Донаборникът се обръща. - Наведете се! Донаборникът се навежда. - Разтворете бузите! Донаборникът разтваря. - Годен! Донаборникът се обръща с недоумение: - Е кво, толкова ли не можехте да ми го кажете в лицето… - Марийке, къде беше цяла нощ? - пита я майка й. - Бях у Иванчо. - Нали съм ти забранила да си играеш с него. - Ние не си играхме... Данъчен отива на парти за Хелуин, облечен като вампир- черна риза, черен панталон, червена мантия, с дълги изкуствени нокти, изрисувана кръв около устата ... Влиза в бара, а барманът ( стар познат) измърморва, миейки чашите: - О, явно направо от работа идваш! Даже не си успял да се преоблечеш... Едно семейство фенове на Евертън отива на пазар.Изведнъж малкото момче вижда фенове на Ливърпул и решава, че и той ще стане такъв. Отива при татко си и казва: - Тате, тате, аз съм фен на Ливърпул! Баща му го зашлевил и му казал: - Отивай при майка си! Като отишъл при майка си и й казал, че е фен на Ливърпул, тя също го зашлевила и го пратила да ги чака в колата! Като се върнали родителите попитали момчето: - А сега научи ли нещо? - Да, от 20 минути съм фен на Ливърпул и вече намразих феновете на Евертън!