Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Новото приложение на google е Buzz - аз там пускам само бъзици;-), поне така го разбрах.
Програмисти 3,275 прегледа
Следващ →

Още вицове

Блондинка се обажда на приятелка: - Знаеш ли, вчера съвсем близо до нас откриха автомивка. Колко удобно! Мога и пеша да отида даже! От дупката се показва немската мишка, оглежда се - няма котка, тичка към бара, налива си бира, изпива я на екс и с всичка сила тича обратно към дупката. След минута се показва френската мишка, оглежда се - няма котка, тича към бара, налива си вино, изпива го и бяга към дупката .Мексиканската мишка - показва се, няма котка, бар, текила, дупка. Показва се българската мишка - няма котка, тича към бара,налива си 100 грама, изпива, оглежда се, няма котка, налива си ... Двама приятели не се били виждали от години и се срещнали случайно. Единият казал на другия: - Хайде да отидем на едно кафе, да се видим по-добре? - Ааа, не мога, ще липсва Киряков. - Тогава довечера? - Не може, Киряков заминава командировка. - Ами утре или през седмицата? - Не мога, Киряков цяла седмица няма да го има. Ядосал се първият и казал: - Добре де, поне ми кажи кой е тоя Киряков! - Абе и аз не го познавам, ама ходя да чукам жена му. - Келнер, сигурен съм, че готвачът на вашия ресторант няма да може да яде това ядене! - Господине, готвачът ни е тук за да готви, а не да кисне по болниците! Питат Чък Норис-Вярно ли е че ви е ухапала кралска кобра -Да и след 5 дни в агония.....кобрата умря !