Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В басейна инструктор по плуване се приближава до един от плувците и казва: - Престанете да пикаете във водата!!! - Е кво, да не пикая само аз във водата!!! - Да, ама само ти го правиш от трамплина!!!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
Новото приложение на google е Buzz - аз там пускам само бъзици;-), поне така го разбрах.
Програмисти
03.10.2017
3,275 прегледа
Следващ →
Още вицове
Блондинка се обажда на приятелка: - Знаеш ли, вчера съвсем близо до нас откриха автомивка. Колко удобно! Мога и пеша да отида даже!
От дупката се показва немската мишка, оглежда се - няма котка, тичка към бара, налива си бира, изпива я на екс и с всичка сила тича обратно към дупката. След минута се показва френската мишка, оглежда се - няма котка, тича към бара, налива си вино, изпива го и бяга към дупката .Мексиканската мишка - показва се, няма котка, бар, текила, дупка. Показва се българската мишка - няма котка, тича към бара,налива си 100 грама, изпива, оглежда се, няма котка, налива си ...
Двама приятели не се били виждали от години и се срещнали случайно. Единият казал на другия: - Хайде да отидем на едно кафе, да се видим по-добре? - Ааа, не мога, ще липсва Киряков. - Тогава довечера? - Не може, Киряков заминава командировка. - Ами утре или през седмицата? - Не мога, Киряков цяла седмица няма да го има. Ядосал се първият и казал: - Добре де, поне ми кажи кой е тоя Киряков! - Абе и аз не го познавам, ама ходя да чукам жена му.
- Келнер, сигурен съм, че готвачът на вашия ресторант няма да може да яде това ядене! - Господине, готвачът ни е тук за да готви, а не да кисне по болниците!
Питат Чък Норис-Вярно ли е че ви е ухапала кралска кобра -Да и след 5 дни в агония.....кобрата умря !