Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Какво караш!? - Карам жените да пъшкат!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
"-Да бе мирно стояло, не би царя видяло..." Изказване на депутат от БСП
Бисери
03.10.2017
3,290 прегледа
Следващ →
Още вицове
Върви си бай’Асан в гетото и гледа как един гърчав събрат носи торба цимент, гушнал я кат булка и ръцето му а ахаа да я изпуснат. И тогава бай’Асан се провикнал към гърчавия циганин: - Ей будала тури го на рамо!!! А гърчивия ром се сепнал и отвърнал: - Аз ще го тура на майка ти, Рамо ми е брат... разбра ли?!?
- В древен Китай има легенда: един ден Дракона ще се прероди в Дете. Детето ще порасне и ще се превърне в Мъж. Мъжът ще е Този Който Побеждава Злото на Земята. Този човек не е Чък Норис, защото Чък Норис вече уби този човек.
Група моряци,бивши колеги по екипаж се засичат в бар. Иванчо поздрявява всички мъже подред: - Здрасти Гошо,здрасти Скъпа,здрасти Тошо,здрасти Мишо.
Трима мъже се напили и много им се доебало, но нямало кого да ебат и решили като си тръгнат за към вкъщи да се ебат един друг, но за да не ги разберат другите хора да застанат под формата на хоро. Тръгнали си те и се наредили. След малко последния на хорото се провикнал: "Ебре хоротоооо !!! Средния отговорил: "Е хоро като хоро! А първия рекъл: "Ебал съм го и хорото. Водя до моста и разтурям!
В хотел: - Стаята е 15 лева на нощ...5 лева е ако сам си оправите леглото... - Добре, ще си оправя леглото... - Ок, сега ще ви донеса пирони и летви...