Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
"-Да бе мирно стояло, не би царя видяло..." Изказване на депутат от БСП
Бисери 3,290 прегледа
Следващ →

Още вицове

Върви си бай’Асан в гетото и гледа как един гърчав събрат носи торба цимент, гушнал я кат булка и ръцето му а ахаа да я изпуснат. И тогава бай’Асан се провикнал към гърчавия циганин: - Ей будала тури го на рамо!!! А гърчивия ром се сепнал и отвърнал: - Аз ще го тура на майка ти, Рамо ми е брат... разбра ли?!? - В древен Китай има легенда: един ден Дракона ще се прероди в Дете. Детето ще порасне и ще се превърне в Мъж. Мъжът ще е Този Който Побеждава Злото на Земята. Този човек не е Чък Норис, защото Чък Норис вече уби този човек. Група моряци,бивши колеги по екипаж се засичат в бар. Иванчо поздрявява всички мъже подред: - Здрасти Гошо,здрасти Скъпа,здрасти Тошо,здрасти Мишо. Трима мъже се напили и много им се доебало, но нямало кого да ебат и решили като си тръгнат за към вкъщи да се ебат един друг, но за да не ги разберат другите хора да застанат под формата на хоро. Тръгнали си те и се наредили. След малко последния на хорото се провикнал: "Ебре хоротоооо !!! Средния отговорил: "Е хоро като хоро! А първия рекъл: "Ебал съм го и хорото. Водя до моста и разтурям! В хотел: - Стаята е 15 лева на нощ...5 лева е ако сам си оправите леглото... - Добре, ще си оправя леглото... - Ок, сега ще ви донеса пирони и летви...