Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Хайде-хайде! В следващия живот ще си отспиш. - Ъхъ. В предишния същото ми обещаваха.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Като бях малък - чурках,като пораснах - пикаех,сега като се пенсионирах - пак чуркам.
Бисери
03.10.2017
2,795 прегледа
Следващ →
Още вицове
Една жена била нимфоманка и си устроила здраво чукане - да й се изредят колкото се може повече ебачи. Почнали да й се изреждат 1, 2, 30, 100 и т.н., но тая така и не свървала. Един решил да докара едно магаре да я наебе. Почнало магарето лашкало я, ама и то свършило, ама оная не. Почнали пак да я ебат хората, а оная рекла: - Абе, че няма да свърша, няма, ама я извикайте онова момче с коженото яке.
Всяко начало е страшно. Всеки край - тъжен. Затова най-красива си остава средата.
Джентълмен седи пред камината, протегнал крака към огъня. Отваря се вратата и влиза друг джентълмен. Без да каже нито дума, новодошлият влиза в спалнята на съпругата му. Първият продължава спокойно да ровичка огъня в камината с ръжена. След половин час вторият излиза от спалнята и казва: - Сър, съпругата ви бе необичайно хладна към мен? Първият джентълмен ровейки си в камината и също толкова спокойно отбелязва: - Е, тя и приживе не беше особено страстна...
Стои си Свети Петър на вратата на рая и гледа някакъв ту влиза, ту излиза. Гледал го, гледал го, па му казал: - Абе я се стегни бре, или влизай или излизай. - И аз това искам, ама тези от Пирогов нещо ме ебават..
ГДБОП до Ройтерс: “Арена вече я нема!” линк - www.raynerape.com