Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мъж отива на лекар. Идва неговия ред, сестрата го кани, човека влиза, сваля си панталоните и долните гащи. А доктора учуден пита: - От какво се оплаквате? А човека отговаря: - Аз не се оплаквам, хваля се!
Семейни 3,297 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама рибари в лодка виждат давещо се момиче. Скачат в езерото и я измъкват. Гледат, гледат припадналото момиче и единият казва: - Абе, защо не вземем да я опънем сега, че като се свести я бутне, я не... Така и направили. По едно време по-наблюдателният казал: - Абе тази, дето се давеше, не беше ли с водни ски? - Да. Защо? - Ами тази тук е със зимни кънки... Знаете ли как се прави безопасен секс? - Ами с презерватив и в присъствието на адвокатите на двете страни. Нова година - това е нова надежда да ни се промени живота към по-добро, не правейки нищо за това. На бала поручик Ржевски танцува с Наташа Ростова. - Поручик, хайде да говорим с недомлъвки, - предлага Наташа. - А как става това? - Например ако аз ви кажа "Поручик, целунете ми Р." вие трябва да се досетите и да ми целунете ръка. - А, ясно, ясно. - Тогава сега е ваш ред. - Наташа, хванете ме за Х. с двете си Р... Баща ми винаги казваше "Никога не прави нещо, за което може после да съжаляваш." Мисля, че това е много добър съвет, затова си го татуирах на челото.