Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Прибира се Петко от поредния запой в месната крачма, когато започнало да вали ситен даждец. Ама му се допикало и отшъл до лакумицата да се изпикае. След 5-6 минути започва да вика жена си колкото му глас даржи: - Жено ела, че изтекох!
Семейни 3,049 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Татко ми донесе от чужбина папагал за 1000 долара! - Красив ли е? - Много! - Говорящ? - Разбира се! - Вкусен ли е? - Ти малоумен ли си? 1000 долара струва, разбира се, че е вкусен! Каква е разликата между архитекта и инженера? Архитекта минава покрая някой нова сграда и си мисли: "Колегата наистина е избрал една невероятно естетична форма." Инженера минава покрай същата сграда и си мисли: "Мама му стара, тоя архитект как е измъчил горкия колега с изчисленията." Ееееххх, лесно му е на моряка. Прибере се от плаване, слезне от кораба. А там........девойката го чака. И на пилота му е лесно. Кацне със самолета на летището. А там........ девойката го чака на терминала. И на Машиниста му е лесно. Спре влака на гарата. А там на перона......Девойката го чака. Ама девойката пита ли я някой........Ха на пристанището, ха на летището и после айде на гарата. Жена се връща в къщи, съблича си палтото, сваля си ботушите, приближава се към банята и чува, че мъжът й се къпе. Протяга се зад завесата на ваната, напипва го за зарзавата и припява: - Ох, на кака камбанките! Ох, на кака мишленцето!... Игриво излиза от банята. Влиза в кухнята и вижда мъжа си седнал и пие кафе. - Скъпи, а к-к-кой е в-в-в банята?! - Татко дойде на гости. Влиза един при доктора: - Докторе имам проблем! - Какъв ви е проблема? - казал доктора. - Ами губи ми се мисълта!!! - Такааааа... и това от кога ви е? - КОЕ?!?!?!?!