Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Не всички, които са ядосали Чък Норис са мъртви. Има някои, които са успяли да избягат... засега... наричат се космонавти.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Прибира се Петко от поредния запой в месната крачма, когато започнало да вали ситен даждец. Ама му се допикало и отшъл до лакумицата да се изпикае. След 5-6 минути започва да вика жена си колкото му глас даржи: - Жено ела, че изтекох!
Семейни
03.10.2017
3,049 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Татко ми донесе от чужбина папагал за 1000 долара! - Красив ли е? - Много! - Говорящ? - Разбира се! - Вкусен ли е? - Ти малоумен ли си? 1000 долара струва, разбира се, че е вкусен!
Каква е разликата между архитекта и инженера? Архитекта минава покрая някой нова сграда и си мисли: "Колегата наистина е избрал една невероятно естетична форма." Инженера минава покрай същата сграда и си мисли: "Мама му стара, тоя архитект как е измъчил горкия колега с изчисленията."
Ееееххх, лесно му е на моряка. Прибере се от плаване, слезне от кораба. А там........девойката го чака. И на пилота му е лесно. Кацне със самолета на летището. А там........ девойката го чака на терминала. И на Машиниста му е лесно. Спре влака на гарата. А там на перона......Девойката го чака. Ама девойката пита ли я някой........Ха на пристанището, ха на летището и после айде на гарата.
Жена се връща в къщи, съблича си палтото, сваля си ботушите, приближава се към банята и чува, че мъжът й се къпе. Протяга се зад завесата на ваната, напипва го за зарзавата и припява: - Ох, на кака камбанките! Ох, на кака мишленцето!... Игриво излиза от банята. Влиза в кухнята и вижда мъжа си седнал и пие кафе. - Скъпи, а к-к-кой е в-в-в банята?! - Татко дойде на гости.
Влиза един при доктора: - Докторе имам проблем! - Какъв ви е проблема? - казал доктора. - Ами губи ми се мисълта!!! - Такааааа... и това от кога ви е? - КОЕ?!?!?!?!