Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама воайори имали среща и след като си разменили една две любезности единият попитал: - Какво ще правим днес, мой човек? Вторият воайор отговорил: - Ще видим!
Семейни 3,417 прегледа
Следващ →

Още вицове

Изследване на общественото мнение показа - всички лъжат! Англичанина, французина и българина се пробвали да станат агенти на ЦРУ. Минали всички тестове, но останал най-трудния. Дали един пистолет на англичанина и му казали: - Зад тази врата до теб се намира съпругата ти. Ако наистина искаш да станеш агент на ЦРУ трябва да я застреляш! Влязъл англичанина и след 15 мин излязъл облян в сълзи и им казал: - Не мога да я убия тя е всичко за мен. После влязъл и французина но след 15 мин. и той излязъл облян в сълзи. - И аз не мога да убия моята жена... няма да си го простя никога ако я убия. Влязъл Българина... минали се 15-те минути. Вратата се отворила и българина излиза бесен размахвайки пистолета в ръка: - Ехх мамичката ви мръсна, защо сте ми дали пистолет с халостни патрони? Трябваше да я убия с табуретката! Звънят на рецепцията по телефона: - Кажете моля, този хотел не е ли "Елдорадо"? - Не господине, това е "Еспланада"? - Хм, излиза, че оня тип когото изхвърлих през прозореца на 10-я етаж е бил прав? Червената шапчица, Реймон Кьоно … - …към 5 часа все малки коли пускат… - …тоя, готиничкия, му давам около трийсетак, ама сигурно това червеникаво кепе го състарява. И това тъпо шнурче отзад… - …ами! Я има 25, я не… - …като ти обърша един по дългия врат, още на два пъти ще ти го разтегна… - Момку, ша слазяте ли? - Не, уважаемо мрънкало! Ако ще ми се блъскате така на всяка спирка… - …я си затваряй блеещото устройство, бе! На дъртия вълк тъпи номера ще пробутва! - …виж го, бе! Млад бил, ама уморен! Я как се настани, а ние, бабите с багажа, да висим… … - Уважаеми радиослушатели, следват новините в 7 часа. Днес, по време на лов във… - Следваща спирка - Римски площад. Който е за гара Сен Лазар, да се приготви за… - …ей, го пак готиничкия - ей там, май има среща с някакъв приятел. Ох, горкия - паднало му е едно копче на сакото… ама май му го намериха… Сладур - иде ми да го схрускам! В училище: - Иванчо, имаш много мръсно подсъзнание.Само сексуални намеци правиш на Марийка. - Госпожо, не е вярно. - Хайде стига ме лъга. Нали ви чувам. - Госпожо, да ви задам един въпрос. По улицата вървят две жени. Едната си смуче сладоледа, а другата го ближе. Коя е омъжена? - Ами..... тази която го смуче. - Не, тази, която носи венчална халка. А човека с мръсното подсъзнание сте вие!