Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Оплюха ресторанта на Лейди Гага. Естествено, че не е хубав. Аз никога не бих яла в този ресторант. Преставяте ли си да ядете пържола, която преди това Лейди Гага може да е обличала.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
- Вие сте един здрав 60 годишен човек. - Но аз съм на 40. - Да, но не така мисли черния ви дроб.
Бисери
03.10.2017
3,084 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Господине, имате мноого ускорен пулс! - Така е сестро, защото това, което държиш е със същата дебелина на ръката ми, ама не ми е ръката..
Хвалят се французин, африканец и българин за качествата на жените си: - Моята, започва французинът, ако иска да вземе нещо върху гардероба въобще не се качва на стол. Не че гардероба ни е нисък, просто жена ми е толкова стройна и висока. - Моята пък, намесва се африканецът, като пере на реката с единия крак стъпва на единия бряг, а с другия - на другия бряг. Не че реката ни е толкова малка, просто краката й са много дълги. - А пък аз, не им останал длъжен българина, като излизам за работа, плесвам нежно жена ми по задника и като се върна в къщи, задника й още се тресе. Не че задникът й е толкова голям, ами такова ми е работното време...
Докато жената и любовника правели нещо в леглото, мъртвопияният съпруг се прибрал. Любовника веднага се скрил под чаршафите. Мъжът легнал в леглото. След малко попитал жена си: - Жена, виждаш ли това, което и аз виждам? - Какво? - От чаршафа се подават шест стъпала! - Не, ти си пиян. Четири са. Ако искаш стани да видиш. Съпругът станал, погледнал, ударил се по главата и казал: - Ей, здравата съм се напил! Наистина са четири!!!
2020 година. Урок по български език: "Как да пишем правилно емотикони."
Преди Коледа. Тъмна студена нощ. Военно поделение. Пред някакви складове стои часови. Изведнъж се чуват два изстрела. Дежурният тича към поста и запъхтян пита: - Кво става? Часовият: - Господин майор, тука някакъв дядка с червени дрехи, с голяма брада и чувал беше тръгнал да краде....и аз ....такова... Командирът поглежда към трупа, после към часовия, отново към трупа, отново към часовия и накрая казва: - Ето заради такива дебили, като тебе Иванов, вече втора Коледа посрещаме без Дядо Мраз...