Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Дияне, ела да те опъна на дъската. Учителка от Търговска гимназия Ст. Загора
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
- Вие сте един здрав 60 годишен човек. - Но аз съм на 40. - Да, но не така мисли черния ви дроб.
Бисери
03.10.2017
3,083 прегледа
Следващ →
Още вицове
В кръчмата седят ловци и се надлъгват. - Вчера ходих на лов за елени. Влизам в гората и какво да видя, един грамаден елен. Прицелих се аз и го гръмнах точно в средата на челото. Отидох до него, хванах го за единия крак, метнах го на рамо....- почнал да разправя единият. В това време другите казали "Наздраве". Пили всички и питат: - И после кво стана? - А, кое, кво ви разпраях, че забравих... - Ами хванал си единият крак и си го метнал.... - Аааааа да бе. Значи хванах единия крак и го метнах на рамо, после хванах другия и него го метнах на другото рамо.. И после така й го начуках, че й паднаха очилата.
Жена хвали мъжа си: - Това, което харесвам у теб, е, че имаш много голям ум. Мъжът: - А? - И този ум съм аз.
- Какво казал Тарзан, когато видял стадо слонове да се спуска по един зелен склон? - Яяя, вижте, стадо слонове се спуска по този зелен склон! - А какво казал Тарзан, когато забелязал същото стадо слонове, но с черни очила, да слиза по същия зелен склон? - Не казал нищо, защото не ги познал.
Старшина разяснява свойствата на автомат на новобранците: - Куршумът излита със скорост 800 метра в секунда… - Това не е ли малко? - пита един от тях. - Може и да е малко, редник, но досега не е известен случай някой враг да може да бяга по-бързо от това.
Наркоман, гледа вентилатора: - Даа, как бързо лети времето.