Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Ако нещо може да се обърка, то се обърква. Ако се чувстваш добре, не се притеснявай. Ще ти мине. Най-бавната касиерка винаги работи на касата за бързащи. Човек без вяра е като е риба без велоспиед. Опитът е нещо което получаваш чак когато вече не ти трябва. Нищо не е толкова лошо, че да не може да стане по-лошо.
Бисери 3,076 прегледа
Следващ →

Още вицове

Учителката историчка: - Ученици, как оценявате моето присъствие във вашия клас? - Какво ти присъствие госпожо, то си е чисто робство, не го слушайте министъра на просветата! - казва Иванчо. - Категорично настоявам за развод! - заявява отчаяният ищец. - Тя продължава да държи в спалнята опитомената си коза и аз вече не издържам миризмата! - Да, заслужавате съчувствие - клати глава съдията. - Но толкова е лесно да отваряте прозореца от време на време... - Какво? - възмущава се ищецът. - И всичките ми гълъби да излетят, така ли? Значи трима барабанисти решили да си направят група. И единия предложил да вземат един цигулар. Спорили, спорили и накрая се съгласили. На първото участие хората съответно започнали да ги освиркват и да ги замерят. Изгонили ги от сцената и един от барабанистите се обърнал към другите двама барабанисти "Аз казвах ли ви да не го взимаме тоя с цигулката"! Жена се кара на мъжа си след новогодишната нощ: - Напи се като свиня! Мъжа: - Ти какво искаш?! Нали започна годината на свинята! Адвокат пледира разгорещено пред окръжния съд на въззивно дело по жалба срещу присъда на районния съд: - Обжалваната присъда е неправилна и незаконосъобразна. Налице са редица пороци, даващи основание за нейната отмяна. Тя е постановена при множество нарушения на закона и при непълнота на доказателствата. При разглеждането на делото районният съдия е допуснал съществени нарушения на процедурата. Присъдата е необоснована, а наложеното на подсъдимия наказание е явно несправедливо. След пледоарията дават последна дума на подсъмия, който заявява: - След като чух адвоката си, единственото което мога да кажа е: Имайте милост към този районен съдия!