Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един трол видял падаща звезда. И си пожелал на никой да не му се сбъдват желанията.
Бисери 2,870 прегледа
Следващ →

Още вицове

Детенце пътува с родителите си: - Мамо,мамо теленце! - Мамо,мамо козичка! - Мамо,мамо дървенца! - Тате,тате блондинка! 2100-та година. Разговарят майка-робот и син-робот: - Маа-а-мо-о-о-о! - Кажи сине? - Маа-а-мо-о-о-о, имали ли сме в нашия род Cyrix? - Не, сине. - Маа-а-мо-о-о-о, имали ли сме в рода AMD? - Не, сине. Защо питаш? - Не мога да разбера защо мисля толкова ба-а-авно! Пият си депутати на 04.11(днес, бе:-) в софийско заведение. По едно време келнера им казва: - Господа, след малко е 22:00 часа и влиза в сила забраната за продажба на алкохол. Пийналите депутатите казват: - Тогава да гласуваме за спирането на часовника. Кой е за? Кой е против? Въздаржали се?....Приема се! САЩ - това са санитарите на планетата: те нападат слабите и болни страни. Да пишеш всяка седмица, всеки ден, да пишеш кратко, да пишеш за заети хора, които гонят влака сутринта, или за уморени хора, прибиращи се у дома си вечерта, това е много скучна задача за авторите, които добре знаят какво е добро и какво лошо писане.Вирджиния Улф