Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Двама студенти в габровския университет спорели какво да пият този път. Единият дал компромисно решение: - Ще хвърляме ези или тура. Ако се падне ези ще пием бира, ако се падне тура ще пием водка, ако обаче остане във въздуха - ще учим! Хвърлили стутинката и тя останала във въздуха. Другия младеж възкликнал: - Мамицата им. Онея от горе пак правят опити.
Студентски 3,153 прегледа
Следващ →

Още вицове

Разберете, вицовете - това не са евро помощи, те трябва да стигат и до обикновните хора! Млад катаджия влиза при началника си: - Началство, вчера ми се роди син! Началникът бърка в чекмеджето и му подава ключове от автомобил. - Началство, син ми се роди, бе! Началникът бърка отново в чекмеджето и подава още едни ключове - от апартамент. - Началник, ти май не ме разбираш. СИН ИМАМ, СИИИИН. Началникът въздъхва тежко, отваря гардероба, вади един пътен знак "Максимална скорост 30 км/ч." отвътре, подава му го и казва: - Ето ти го. Обаче само за три дни! Въпрос: - Как можем да се снабдим с безплатни части за "Запорожец"? Отговор: - Просто трябва да вървим след него. Никога не разказвай на жена си за своите предишни похождения, иначе тя ще ти разкаже за нейните и тогава рискуваш да получиш комплекс... - Тези бикини сигурно са много скъпи? - Защо мислиш така? - Защото ги носиш така, че всички да ги видят.