Едно врабче се изцвъкало върху капака на мерцедеса на едно борче. Той се опитал да го хване, но врабчето излетяло. Намусен, мутрагенът влязъл в колата и почнал да се ядосва. Случаен минувач, видял цялата ситуация, се приближил към колата и подал на борчето една салфетка:
- На, избърши го!
- Да, бе, е са ше тръгна да го гоня.
Докладва Аню Ангелов на Бойко Борисов за реформата в армията:
АА: Г-н Министър-председател, реформата в армията е завършена. Съкратихме целият личен състав с изключение на мен и шофьора ми.
ББ: Аню, нямаш ли шофьорска книжка, бе? И без това твоя шофьор минава на червено...